SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prz1993 / droga do wyjścia na scene / podsumowanie redukcji s. 190

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ładnie.Nogi i plecy się dużo lepiej prezentują

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Kawał bardzo dobrej roboty, z tego co widać po wymiarach to nogi troszke poleciały. Dobra według mnie to plecy wyglądają znakomicie, odsłoniły sie i widać bardzo dobrze szczegóły. Jedyny minus według mnie (nie wiem czy to wina dużej odległości od zdjęcia, pewnie też jakość zdjęcia) ale te bicepsy jakoś nie są za bardzo jakby to powiedzieć "podrzeźbione". Pewnie w realu wygląda to 100x lepiej. To tyle ode mnie i gratuluje Ci formy którą zrobiłeś i powodzenia w lekkiej masie na, której teraz bedziesz:) Sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opyerdalales się to i efekt chvjowy....
a tak serio to zayebiscie jest


jedynie co bym zmienił to nie podciągał majtów tak wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Shit z tymi majtami to taka moda tera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870209
Oj tam tak się naciągły
Buli masz rację, biceps odstaje. W najbliższym czasię głównie na nim będę musiał się skupić, bo nogi myślę już są proporcjonalne.

Jeszcze 2 z dzisiaj, z telefonu w troche innym świetle






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Zayebiste plecy!
Ogolnie bardzo ladnie redukcja przeszla, sporo fatu zlecialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak wogole to zapomnialem napisac
wyciales się już i co zdecydowales się na tą sesje czy nie wkoncu? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jest zayebiscie, chciałbym taka forme osiągnac, ale nawet jakbym do takiego bf% zszedł to bym tak nie wygladał.

miecha faktycznie racze nie ubyło.

plecy luze spore

ogólnie foty na luzie robione?

wzgledem ostatniego roku a nawet nie roku tylko ostatniej redukcji ile kg dodałes?

chyba bedzie trzeba sie poważnie zastanawoic nad low fatem, ale boje sie ze to na mnie nie podziaął i tylko czas strace, a w tym roku tak późno zaczne redu


ogólnie to czas sie chyba zastanawoic czy w moim przypadku nie czas na szachy bo ty z forma wyebałes a shit z siła, ja kvrwa nie wiem co to z wami jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870209
Nom fotki beż żadnej pompy, te 2 ostatnie na poprzedniej stronie na luzie. Od końca poprzedniej redukcji poszło +6kg, czyli nie jest źle To foto chyba najlepiej zobrazuje progres, i partię w którą poszło najwięcej mięcha Bo i to było celem na ten rok.


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kazda partia 2x w tygodniu

Następny temat

Ma ktoś konkretny plan FBW na rzeźbe?

WHEY premium