SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W 2 lata na Scenę ! [2016-2018]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 190
Nie będę tutaj się rozpisywać we wstępie co lubię, jak mi ciężko i inne, gdyż każdemu z nas jest ciężko i każdy może narzekać.
Mam 19 lat i od 2.5 roku uczęszczam na siłownię. Na poczatku jak każdy rekreacyjnie. Dziś to moja pasja i wiążę z tym plany na przyszłość.
W tym roku wybieram się na studia - dietetyka sportowa. Nie tylko po to by posiadać wykształcenie wyższe, ale przede wszystkim po wiedzę!
Każdy może ukończyć studia, ale nie każdy tyle samo wyniesie.
Nie chcę być zwykłym trenerem ani dietetykiem. Chcę się wyróżniać i zarażać tym ludzi.

W 2018 roku chciałbym wyjść na scenę w kategorii Męska Sylwetka. Nie nie dlatego, że boje się dużej ilości mięśni, tylko dlatego, że nie chcę brać żadnej farmakologii ze względu na zdrowie i nie oszukujmy się pieniądze!

Jutro wstawię zdjęcia poglądowe.

W tym dzienniku będe dokładnie opisywać co jem i dlaczego, trening oraz wstawiać ciekawostki dietetyczne i treningowe. Od czasu do czasu znajdziecie ciekawe przepisy.

Zapraszam Serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 1394 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18212
bede obserwowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 189 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2796
O! Nie mogę się doczekać. Ja na siłowni żyję od roku i marzę sobie żeby w następne wakacje czyli po około 2,5roku siłowni wystąpić w męskiej sylwetce, dlatego też będę z chęcią obserwował! :D

Pozdro

po prostu never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 190
Wczoraj trening Push - Klatka Siła Barki Hipertrofia Triceps Hipertrofia

1. Wyciskanie na płaskiej ławce sztangi
82.5kg X 5 zapas 1
85kgx 4
90kgx3
2. Hammer skos + - tutaj zawsze są hantle, ale skorzystałem z hammera, którego u mnie nie ma
Zakres powtórzeń 6-8 3s
3. Wyciskanie hantli
20kgx13 24kgx10 26kgx6 ( tutaj za duży ciężar w hipertrofii nie schodzę poniżej 6 )
4. Pompki na poręczach 3s 8xCC
5. SS Wznosy boczne + Przyciąganie
Tutaj zrobiona super seria, gdyż ostatnie ćwiczenia na barki. Zazwyczaj nie robię super serii ale nie robiłem cardio więc chciałem lekko podnieść intensywność !
6. Drążek V triceps 2s 12-8p

Dieta:
Borówki 250g
125g ryżu 150g piersi warzywka
200g ryżu 500g mięsa mielonego olej kokosowy 25g

Jeżeli chcecie jakieś filmiki z treningów, gdzie trenuje z trenerem lub sam i możecie się dowiedzieć ciekawych rzeczy to mówcie.

Zmieniony przez - R17 w dniu 2016-05-15 19:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 1394 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18212
dawaj jasne.
jak mozesz to wklej caly plan treningowy jaki masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W porządku, niedługo wkleję. Tylko zanim wkleję to pamiętajcie, że ten plan jest zrobiony pode mnie. Wiadomo. Możecie mieć identyczny, ale jak wprowadzacie zmiany to z głową :) ! Jutro wam wszystko wkleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No i fotka obecnej sylywetki tez by sie przydala :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Będzie na pewno ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 189 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2796
" Dieta:
Borówki 250g
125g ryżu 150g piersi warzywka
200g ryżu 500g mięsa mielonego olej kokosowy 25g "

Rozumiem, że to zjadłeś przez cały dzień w kilku posiłkach, tak? A suplementacja jakaś jest? :P

Zmieniony przez - minik12 w dniu 2016-05-15 20:11:19

po prostu never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak ostatni podzieliłem na 3 posiłki.
Suplementacja tylko kreatyna. Nie stać mnie na to by brać suplementy dlatego będę szukać sponsora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ambitnie, ale na serio nie masz tych 45zł na chociaż białko, które Ci pomoże urozmaicić dietę? A jak nie, to pokaż wszystkim i między innymi również mnie, że można wyjść na zawody bez supli :P No i daj w końcu to zdjęcie, miało być już wczoraj. :D

Zmieniony przez - minik12 w dniu 2016-05-16 15:30:08

po prostu never give up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Trenuj wysoko – śpij nisko”, czyli na przekór schematom

Następny temat

Crossfit a masa mięsniowa...?

BF