SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prz1993 / droga do wyjścia na scene / podsumowanie redukcji s. 190

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269751

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
110kg... ładnie posówałeś tą ławke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Wygodniś musiał mieć podparcie pod głową

a tak serio to noga ładnei sie prezentuje przy 'suwnicy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Apropo niestabilnych konstrukcji to powiem Ci ze ostatnoi robilem prostowanie nog i nalozylem zaledwie 40 kg a lawka poszybowala w gore Sq ladnie idzie i mozna dolozyc jeszcze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Ja na tej mojej z prasą do nóg to boję się cokolwiek robić, wszystko się telepie jak by miało się rozlecieć No a w sq można,a nawet rzeba jeszcze dokładać. 2 stówki w końcu muszą pęknąć

Buli nie wygodniś tylko musiałem bluzą owinąć te bolce od wyciągu dolnego, bo mi się w barki wbijają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Zdradź mi pewien sekret, te aero... Jak Ty po nogach robisz aeroby, chodzisz na rękach na bieżni czy może boksujesz worek na siedząco?

I siady bez racka i asekuracji na zwykłych stojakach. Podziwiam Milordzie, ja bym się nie posunął do regresu w tylnych mimo ksywki "kamikadze". Ale aż miło się patrzy, że zamiast marudzić na brak warunków ślicznie zapieprzasz. Znaczy zawsze przyjemnie się patrzy jak ktoś haruje, a my siedzimy wygodnie...

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Ja w sumie przy kręceniu aero na rowerku stacjonarnym praktycznie nie czuję pracy nóg, a i nie ma co ukrywać że mój trening nóg to nie trening Antosa, i ja mogę jeszcze po nim normalnie funkcjonować
A co do warunków - dla mnie odpowiada, i mógł bym całe życie ćwiczyć na tej siłowni A przy maxach zawsze mam asekurację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kurde Przemek, jak tak patrzę na Twoje przysiady, to stwierdzam, iż moje przysiady wykonuję źle. Tzn. ruch, który wykonuję w dół, jest trochę wyższy niż Twój. Stąd mogę nie do końca katować czwórki. Postaram się czym prędzej nagrać filmik. Może już jutro/wtorek.

Ogólnie zazdroszczę siłowni, bo taka własna mordownia, to świetna sprawa. Trenujesz sam? Nie ćwiczy Ci się źle samemu? Nie ma do kogo się odezwać np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Moich siadów raczej nie traktuj jako wyznacznik poprawności techniki, bo idealne to one nie są Najlepiej tak jak mówisz - nagraj filmik.
Właśnie ja nie lubię trenować z kimś. Żeby to jeszcze była osoba ogarnięta, to co innego, ale u mnie to ćwiczy albo dzieciarnia albo stare koksy codziennie katujący klate i bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Ja tak samo jak przy po nogach da rade zrobic tez areo na rowerku , gorzej z bieganiem :) Przy krecisz tez inne areo niz rower?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kazda partia 2x w tygodniu

Następny temat

Ma ktoś konkretny plan FBW na rzeźbe?

WHEY premium