SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

droga do abs czy droga do kontuzji

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
czesc mam pytanie propo srugsow robie je na sztangielkach siedzac i robie je w ten sposob ze w dolnej fazie wypycham lopadki do przodu i rozciagam kaptor do granic mozliwosc pozwalajac lopadkom opadac tak nisko jak sie da czuje teraz lekki bol tak jak by pod lopatkami , nie wiem czy jest to dobra technika czy jednak nie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
co ma nazwa tematu, do Twojego problemu ? po drugie SŁOWNIK !

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie wiem skad wziales te metodę. barki do przodu i w dol? ni jest to fizjologiczny ruch w stawie - a takich sie nie wykonuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
ja myśle że jednak temat ma coś wspólnego z tekstem bo wydaje mi się że poprzez ABS autor miał na mysli Absolutny Brak Szyji :) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
DOKLADNIE WIDZE ZE NIEKTORZY MAJA ORTOGRAFIE NA 5 ALE DOMYSLNI TO RACZEJ NIE SA , JEZELI TO NIE JEST FIZJOLOGICZNY RUCH , TO JAKI RUCH ZACHODZI PRZY SZRUGSACH ZE SZTANGA PRZED SOBA , TRZYMANA W DOSC WASKIM ROZSTAWIE RAK .PYTANIE JEST DO ZAAWANSOWANYCH A NIE DO JASI KTORZY ODZYWAJA SIE W POSTACH PO TO ZEBY WYSZUKAC BLEDOW SKLADNIOWYCH CZY INTERPUNKCYJNYCH SKORO NIE WNOSISZ NIC DO TEMATU IC POMADRZYC SIE NA PODWORKO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
widze ze nie odrózniasz trzymania sztangi przed sobą gdzie masz konczyny lekko zgięte w stawach barkowych z wysunięciem barkow w przód.

1 jest fizjologią
2 jest patologią (w kwestii ukladu ruchu w dół z obciązeniem rzecz jasna)

i prosimy o wypowiedzi na poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
nie wiem czym to jest robie je dokladnie w ten sam sposob , moje wypowiedzi niko nie obrazaja to ktos wypowiez zaczyna od zaczepki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli robisz tak ze trzymasz sztange i do gory podciagasz barki.
jesli zas wypychasz je do prozdu tak ze klatke chowasz w dol jakby to ruch ten jest wysoce niezgodny z anatomią ciała. tak samo nie powinno sie wykonywac ruchow okreznych z obciazeniem w st. barkowych

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-11-17 01:19:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282
A mnie sie wydaje ,ze zamiast zwyklych ruchow gora dol to przy szrugsach robisz ruchy okrezne tak przynajmniej wynika z Twojego zagmatwanego opisu...

Jesli to prawda to zrezygnuj z okreznych ruchow.Proste podciagniecie kapturow przytrzymanie chwile i opuszczenie...

Jaki jest Twoj staz ???

Guglin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
temat do skasowania bo chyba zbyt wielu zaawansowanych to tu nie ma , sam sobie poradze z tym dziki za checi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan z na rzeźbę, z fat na fit

Następny temat

Najlepszego Wodyn

WHEY premium