Calum von Moger jest znany i rozpoznawany w branży fitness i chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Wiele osób uważa go za drugiego Arnolda Schwarzeneggera. Dla tych co jeszcze nie wiedzą, informujemy, że Calum zagra legendę kulturystyki w filmie “Bigger”, o czym pisaliśmy TUTAJ:

Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"?

Sporo osób także uważało go także za potencjalnego mistrza Classic Physique, gdy otrzymał swoją kartę zawodową IFBB. Ale teraz wydaje się, że Calum von Moger staje się aktualnie znany z czegoś innego. Bycia podatnym na wypadki.

Wszystko wskazuje na to, że australijski kulturysta odniósł kolejną kontuzję podczas wypadku, przy próbie zejścia na linie z klifu. Uraz ten pojawia się zaledwie cztery miesiące po tym, jak popularny kulturysta zerwał swój biceps. ZOBACZ:

Calum von Moger zerwał biceps

Przez kolejną kontuzję, Calum znów będzie musiał zrobić sobie przerwę od treningów! Na filmie wyraźnie widać i słychać, że doznał kontuzji kolana, która wygląda na dość poważną. Jest porównywany do Arnolda i ma tego świadomość, ale nie powinien myśleć, że jest Terminatorem ;) Mamy nadzieję, że uda mu się szybko wyleczyć kontuzję i wrócić do treningów. Obejrzyjcie film, aby zobaczyć, co się stało! Sam Calum na Instagramie podpisał filmik “Dzień, w którym prawie zginąłem”.

https://youtu.be/Y-3Kmo8rN0c

https://youtu.be/WvAaeyZSU0Q

Komentarze (3)
RPS1990

Calum Von Moger miał i ma świetną sylwetkę - nawiązującą do najlepszych sylwetkowych wzorców ze Złotej Ery Kulturystyki.
Nic dziwnego, że wybrano go do roli Arnolda w filmie "Bigger", który ma powstać.
Na tym zdjęciu na którym Calum Von Moger siedzi obok Arnolda wyglądają oni niemalże jak ojciec z synem - jest między nimi spore podobieństwo.
Myślę, że kiedyś jak Calum się zestarzeje, to będzie wyglądał prawie tak samo jak Arnold jeśli chodzi o twarz.

Szkoda, że znowu przytrafiła mu się kontuzja, mam nadzieję, że szybko odzyska zdrowie i formę.

0
mleqs

Calum Von Moger ma swietna sylewtke, ale po wypowiedziach i czynach widac, ze w glowie echo.

5
domosos

Jak się głupoty robi to się za nie płaci.

0