SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jak cos to tylko mleko w chodzi w gre , nie lubie odzywek na wodzie , chyba ze sa typowo do robienia na wodzie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Białko z wodą - nie dobre

tylko z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Podzielam Twoje zdanie , chyba ze to bialko typowo na wode ;)
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
lwp3Trzymam kciuki za tomografie, i żeby nie było zaglądam

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Witam wszystkich :) . Wróciłem 15 minut temu od lekarza i tomografii. Już nie wiem co sądzić . Z wyniku tomografii wynika ,że są zmiany w barku i rotatorze ale małe . Więc nie wiem skąd ten ból ? Może zła technika i dlatego ? .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Witam Panowie i Panie po króciutkiej przerwie . Tomografia nic nie wykazała , ręka przestała boleć więc prawdopodobne ,że wracam do treningów . Postaram się jutro rano wrzucić nowy plan na pierwszy tydzień :)

Diety nie trzymam bo jakoś nie mam ochoty :) . Jem na to co mam ochotę. Kończę 6 tygodni na podstawach cyklu siłowego czyli na kreatynie , bcaa i białku :) . Wyniki są bardzo dobre



Zmieniony przez - lwp3 w dniu 2011-02-09 21:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638




Czterech wyróżnionych sportowców i dwóch wyróżnionych trenerów. Tak wygląda sportowy dorobek miasta i gminy Pionki w konkursie na Najlepszego Sportowca Powiatu Radomskiego 2010 roku, którego organizatorem drugi rok z rzędu było Starostwo Powiatowe w Radomiu. Tegoroczna uroczysta gala, którą poprowadzili Marek Oleszczuk i Włodzimierz Bojarski odbyła się w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej w Radomiu.

Nagrody najlepszym sportowcom były wręczane w dwóch kategoriach wiekowych. Każda z gmin powiatu radomskiego nominowała sportowców rocznik 1995 i młodsi oraz 1994 i starsi. Wśród zgłoszonych Powiatowa Rada Sportu pod przewodnictwem Ryszarda Kośca wyróżniała zawodników za najlepsze osiągnięcia sportowe w 2010 roku. W gronie nagrodzonych znajdowali się również kadrowicze Mazowsza i Polski.




W młodszej grupie wiekowej wyróżnieni zostali Paweł Petkow (lekkoatleta UKS Junior Pionki) oraz Aleksandra Bierzgalska z gminy Pionki, która trenuje jeździectwo. Pierwszą nagrodę zdobyła Wiktoria Oleksiewicz z gminy Skaryszew. Na codzień uprawia judo w Parafialnym Uczniowskim Klubie Sportowym Makowiec. Wielokrotnie powoływana do kadry Polski i Mazowsza.

Wśród starszych sportowców wyróżnień doczekali się Kacper Dasiewicz (czołowy siatkarz PTS Pionki, z powodzeniem startuje również w lokalnych turniejach tenisa ziemnego) oraz Łukasz Czekaj z gminy Pionki (od niedawna podstawowy obrońca seniorskiej drużyny piłkarskiej Prochu Pionki). Zdaniem Powiatowej Rady Sportu na pierwsze miejsce zasłużyła Dominika Milik z ULKS Jedlnińsk, która zajmuje się strzelectwem sportowym.

Na liście najlepszych sportowców miasta Pionki nominowanych do konkursu „Sportowiec Powiatu Radomskiego” znalazło się w sumie 10 nazwisk. Oprócz wyróżnionych byli to: Martyna Amanowicz (lekkoatletka UKS Junior), Kamil Wziątek i Szymon Glimasiński ,Traczewski Bartłomiej(wszyscy zawodnicy UKS Junior), Piotr Siek (siatkarz PTS), Patryk Toporek (zawodnik Prochu), Emil Piaseczny (zawodnik Championa), Natalia Siczek (siatkarka UKS Beta) oraz lekkoatletka Noemi Ślażyńska. Wśród nominowanych sportowców z terenu gminy Pionki znaleźli się: Monika Żyła, Kinga Sałek, Joanna Kobylas, Magdalena Dziewit, Bartłomiej Iwański, Sebastian Woźniak, Sebastian Sałek i Rafał Grzybowski.

Bartek chciał podziękować firmie Activlab za pomoc w przygotowaniach do sezonu "Jestem niezmiernie zadowolony z faktu ,że pomimo długiej kontuzji , firma nie przerwała współpracy z moją osobą "

Koncert





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Gratuluje za wyroznienie ...
Tylko znow widze te same slowa co zawsze , wracam po krociotkiej przerwie , z nowym planem treningowym ... ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Pitt Bull plan jest przygotowany 200% pod kulę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Witam!
Przeczytałem kilka postów ostatnich i jedno mi się rzuca w oczy
Rozważacie, które białko na wodę które na mleku.
Panowie wiadomo ze smaczniejsze jest na mleku chociaż znam kilka które na wodzie są super jednak nie jestem tu by reklamować inne firmy. Pamiętajcie, że jet duża różnica pod kątem składu szejka jeśli robicie go na jednym lub drugim do tego zmienia sie wchłanialność a dokładnie szybkość wchłaniania.
Wiec co do tego
Mleko spowalnia wchłanianie proteiny do tego posiada laktozę czyli cukry zatem to na czym pijecie ma znaczenie od tego czego oczekujecie.

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium