SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Z tego co pamietam niedawno redukowales , ostatnio robiles chyba jakas mase bo widzialem wymiary do gory , teraz znow redukcja? Nie uwazasz ze sylwetka stoi w miejscu jak nie wykonasz ani pozadnej masy , ani pozadnej redukcji , tylko takie polowiczne?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Hmm w takim razie co byś proponował :) Jeśli mogę spytać ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Znalezc sobie osobe ktora Cie poprowadzi to po pierwsze , bedzsiesz trzymal sie scisle okreslonego planu dzialania i bedziesz go rygorystycznie realizowal.
W chwili obecnej wyglada to wszystko bardzo chaotycznie , a Ty domniemam sam nie wiesz czego chcesz , wystarczy gdzies ktos cos napisze juz ciekawego a Ty odrazu jak gabka to chloniesz , ktos skrobnie o redukcji to juz chcesz plan na redukcje , ktos gdzies wpisze cos o masowaniu to juz chcesz zmieniac plan pod masowanie , Ibopk wpisze gfdzies cos ciekawego juz chcesz cos tam zmieniac , russel napisze ze nie tak cos i juz zmiana , Olimpia doda od siebie ze cos tam i kolejna zmiana , i tak naprawde zamiast isc do przodu i realizowac swoje zalozenia to Ty bladzisz , sugeruje sie ogarnac i trzymac sie jednej wyznaczonej drogi. Nie pytaj mnie o to bo moje kompetencje nie pozwalaja na to by w sposob fachowy doradzic osobie ktora chce osiagnac tytul mistrzowski na arenie narodowej ... Obracaj sie w kregu fachowcow , sluchaj i rob to co Ci mowia , tutaj wklejaj wypiski , opinie o suplementach i wszystko inne , a bedzie to przynajmniej wygladalo tak jakby mialo rece i nogi

Jesli malo czytelne i zrozumiale to co napisalem to sory , ale jestem w pracxy i to tak na szybko
Pozdro

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-02-02 13:47:13

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Przesunięta tomografia komputerowa z 14 lutego na najbliższy poniedziałek ;) . Jestem po wstępnych rozmowach z wykwalifikowanym trenerem i dietetykiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
lwp mozesz zdac relacje odnosnie muscle up protein? jak ci wchodzi to bialko?pytam bo obecnie problepy z kasa a uzupelniac niedobory czyms trzeba...

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Darioman7 może moja opinia nie będzie subiektywna z Twojego punktu widzenia bo jestem związany z Activlabem ale postaram się przybliżyć moją ocenę . Muscle Up Protein stosuję od początku jego wyjścia i jestem bardzo zadowolony . Ja lubię gęste i słodkie białka więc zakupiłem je aby sprawdzić . Jak może czytałeś parę stron temu wrzucałem fotkę z białka i jak widać rozpuszcza się bez problemowo . Używam 1,5 - 2 miarki i jestem zadowolony . Smak bardzo dobry i nie odrzuca jak w innych białkach :) . Mi najlepiej smakuje z mlekiem :) .

Muscle Up protein jest w mojej stałej suplementacji i jeszcze długo pozostanie . Gdy mam ochotę na coś słodkiego to sobie rozrabiam i już :) . Zaraz padną posty,że co to za białko z kreatyną i tauryną więc od razu piszę , inne firmy też dodają i nikt się nich nie czepia ;)

Gdybym miał Ci polecić białko to kup sobie 1kg i spróbuj a na pewno nie pożałujesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jak widac sa osoby ktore z powodzeniem stosuja Muscle Up protein i sa zadowolone , dokladnie to o czym bylo 100 razy pisane , jak ktos chce tanie dobre bialko warto sprobowac , moze okaze sie trafnym wyborem jak u kolegi lwp:)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja również używam cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Noi kolejna osoba , mi np nie podeszla konsystencja , kiedys lubilem geste bialka , obecnie jakos srednio mi podchodza takie geste , wole jak cos szybciutko przeleci , jak woda hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Pitt Bull wszystko zależy ile wsypiesz białka :) . Dając 1,5-2 miarki do wody konsystencja jest normalna ale gdy dodasz taką samą ilość do mleka już to zmienia postać rzeczy :)

W poniedziałek tomografia komputerowa ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium