SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Powiem tak ... Trener z Radomia i jeszcze dwóch trenerów tylko że nie mogę przypomnieć sobie jak się nazywali . Nie chcę pisać nazwisk bo powiedzą ,że się nimi posługuję ale jak coś będzie Cię interesowało to napiszę Ci wiadomość PW lub e-mail ;)

Przez dzisiejsze święto nie mogę kupić piersi z kurczaka ;/ ... Kto to wymyślił "zielone świątki "?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638



23.05.2010

Niedziela





Utrzymana :)






Rano

Kreatyna Activlab 6kap
witaminy

Po południu

Activlab Kreatyna 6kap
Whey Protein Concentrate 30g

Przed snem

Activlab ZMA 2kap








Cały dzień na czytaniu "Lalki " . Jestem już na X rozdziale II tomu . Strasznie nudna ta książka


Dzisiaj przerwa i jutro START ! Będzie dobrze coś czuję ! . Wystrzelę jak rakieta ziemia-powietrze .





Trochę historii pchnięcia kulą ... Werner Gunthor ;)





Zmieniony przez - lwp3 w dniu 2010-05-23 22:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
lalka nudna ? jak dla mnie super książka , szybko się czyta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
lalka nudna? jak dla mnie super książka,szybko się czyta:) może i szybko się czyta ale tam się nic nie dzieje ;) Jak nie Wokulski to Iza i tak w kółko



Za to Pana Tadeusza znam na pamięć całego ;p

No za 2 godzinki wyjazd na mityng ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Lalke fajnie sie czyta , taaaaaa

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
że Tadeusza ktoś lubi to rozumie... ale LALKĘ?
harlekin taki prawie xP

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
RELACJA - KOZIENICE 24.05

Dowiedziałem się przed startem ,że wyniki nie liczą się do PZLA i nie można robić na nich minim na MP. Od tej pory koncentracja spadła do poziomu treningu


Pchnięcia

Pierwsze pchnięcie

X

Drugie pchnięcie

X

Trzecie pchnięcie

14.76m (SB)


Komentarz

Mimo formy treningowej jestem zadowolony do pchnięcia trzeciego i zrobienia nowego rekordu sezonu w tym sezonie. Optymistycznie nastawia mnie na mityng w sobotę !

ZDJĘCIA

Przed podium z koszulką Activlab. Pod nią koszulka startowa i trochę wyglądam jak ksiądz





Podczas wręczania medalu









Święta trójca => Kumpel co wygrał jest 3 zawodnikiem ostatnich Mistrzostw Polski na hali w kategorii Juniorów ,gdzie ja zająłem 13 miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Gratki, 15m juz bliziutko

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
wrong i o to chodzi:) Forma idzie powoli przez co optymistycznie patrzę na najbliższe tygodnie ;) . Chodź zawsze może się trafić słaby mityng przez co będzie trzeba teraz więcej startować ;] . Muszę porozmawiać z trenerem czy 30 maja mogę jechać do Warszawy na mityng :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Bedzie dobrze, wiara w siebie jest najwazniejsza. Pamietam dwa razy mialam taka sytuacje: w pierwszym roku trenowania napalilam sie na II klase sportowa w dysku i do samego konca wierzylam, ze sie uda- zdobylam na ostatnim mityngu w sezonie, potem za juniorki chcialam zdobyc minimum na MP seniorow i tez jakos tak chwile przed deadlinem.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium