SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Madziu dzisiaj byłem w szpitalu wojewódzkim u specjalisty i UWAGA! . Kość się kończy zlewać bez gipsu i lekarz powiedział ,że się dobrze zlewa ! . Dostałem skierowanie na rehabilitację więc będą ją już zaczynał ! Przerwa od siłowni i kuli będzie do końca września ( w sumie to tak zaczynałbym od października trening ) .

A co dalej ... AWF :) . Oczywiście wybory są dwa: Biała Podlaska i Wrocław . Trening od Olszewskiego będę miał we wrześniu jak zacznę trenować od nowa . Teraz będę się skupiał na technice i zgubieniu przez lipiec -wrzesień 15kg ;)


Normalnie się cieszę ,że tak szybko to się wyjaśniło !!! . Aż idę na piwo dzisiaj ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A w Bialej to dalej Stipura trenuje? Bosz, ale jestem stara. A Warszawa? Oni chyba zrobili tu osrodek rzutow na AWF?
Strasznie Ci zazdroszcze tego AWFu.
No i super, ze z reka dobrze

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Tak Stipura w białej nadal:) . Dlatego chcę iść do Białej bo mają bardzo dobre rzuty ! W Warszawie natomiast wszystko jest kładzione na Majewskiego . Mam koleżankę co była 3 na MEJ i jest jedną z najlepszych kulomiotek w Polsce to opowiadała mi ,że jak trenowała w wawie to jak nie przychodziła na treningi to nic się nie stawało ;] . Dlatego zmieniła na Białą ;)

A ręka do końca nie zaleczona , tylko zalała się w pewnym stopniu ale to pewnie jeszcze słabe zalanie jest ;] . Jedynie co mogę truchtać ale na redukcji to wystarczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No maja, zawsze dobrze w grupie trenowac, choc ja trenowalam z mistrzynia Polski seniorek i w kolko w skore od niej bralam, rozumiem, ze chciala mnie zmotywowac. Biala nie jest zla, trenowalam tam przed MPJ, taka wioska, a w Warszawie same pokusy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Witam wszystkich . Obecnie siedzę w warszawie ,gdzie pracuję po 12 godzin . Jestem od tygodnia na cyklu spalaniu tłuszczu . Ciężko z dietą bo robię w ochronie przez co moje posiłki są nieregularne . Dzisiaj zamieszczę relacje z tamtego tygodnia ;)

Bark się znów odezwał;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Bartek jakie masz zmiany? 12/24?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
to zależy :) Chcę troszkę kasy zarobić więc nawet ciągnę 24/24 bądź i dłużej ;d a co :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no ale pewnie nic nie robiz tylko siedzisz , wiec nie ******* bo diete mozna w takiej pracy trzytmac idealnie;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
hmm w sumie to podliczając tyle co chodzę to wychodzi ok 1-2 godzin ;d :) no poza tym przy takich upałach to jeść się nie chce ;d :)

Ale dieta niskokaloryczna jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638




05.07 - 15.07

TRENING AEROBOWY

Trucht 60 minut .





I Posiłek:


Nazwa
Mleko spożywcze 2%
Jaja kurze całe
Płatki owsiane

Suma:
Kalorie:642 kcal
B:49 g
T:36 g
WW:34 g


II Posiłek:

Mięso z piersi indyka bez skóry
Pietruszka. korzeń
Pomidor
Marchew
Oliwa z oliwek

Suma:
Kalorie:178 kcal
B:22 g
T:6 g
WW:14 g


III Posiłek:

O Ryż biały
Mięso z piersi indyka bez skóry
Pomidor
Marchew
Oliwa z oliwek

Suma:
Kalorie:229 kcal
B:23 g
T:5g
WW:36 g


IV Posiłek

30g Whey protein 80 plus

Kalorie: 107,1kcal
B:24g
T:0,75g
WW:1,3g


V Posiłek:

Pomidor
Marchew
Szczypiorek
Vegeta Light (PODRAVKA)
Oliwa z oliwek
Ser twarogowy chudy

Suma:
Kalorie:228 kcal
B:26 g
T:7 g
WW:22 g


Razem kalorii:1500kcal
B:149g
T:55g
WW:108g






BRAK


KOMENTARZ

Brak siłowni i treningu w kuli zastępuję redukcją . Kupiłem sobie Sauna Fit i biegam w tej folii ;d . Ręka boli nadal ;/ . Odczuwam ból nawet przy noszeniu zakupów eh ;( . Trener dzwonił i pytał się czy jadę na obóz. Niestety musiałem odmówić bo dopiero kasę zarabiam a nie mam 750zł
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium