SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Bykup-na powiem Ci szczerze ,że miałem myśli aby nie wracać już po kontuzji do sportu ale zobaczyłem ,że szybko nadrabiam stratę wynikającą z kontuzji postanowiłem dalej trenować . Trenuje mocno od 3 grudnia i przez ten czas zrobiłem progres o 15% większy niż rok temu :) .


Ale jeśli chcecie mogę przerwać treningi na czas wyleczenia barku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
To nie my mamy chcieć i wiedzieć co robić ale ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja wiem co chcę robić :) . Rozmawiałem z Tomkiem na ten temat i wszystko już jest dogadane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
lwp3, to podaj niusy, chyba, że nie możesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
No nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
dawaj dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
W trakcie rozmowy z Tomkiem doszliśmy do wniosku ,żebym nie ćwiczył mięśni ,które angażują barki . Dlatego dokańczam cykl kreatynowy ( 9 dni ) na zasadach ( nogi,biceps,triceps ,plecy bez obciążeń ) i zaczynam redukcję :) Oczywiście bez ciężarów i przemęczania barku . Zdrowie jest ważniejsze . Mam się skupić na innych priorytetowych sprawach i dlatego teraz zamierzam to zrobić.

Mam zamiar wejść na CKD i doprowadzić się do stanu używalności . Dziennik na pewno będzie prowadzony systematycznie ale na innej zasadzie :) .

Przepraszam tych których zawiodłem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
lwp3, myśle, że nie masz kogo przepraszać, mogę Ci pogratulować decyzji! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Wyniki, wynikami... ale trzeba pamiętać, że zdrowie ma się tylko jedno.
Aby był progres, trzeba o nie dbać.

Inaczej ten sport nie miałby sensu

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja wrócę z wielkich hukiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium