SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96824

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
A nie HOLD-er?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Właśnie to :) . Nie wiedziałem jak się nazywa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Sam HOLDer jest tylko badaniem diagnostycznym,więc nie ma się na razie co martwić. Sama mam tachykardię z powodu hipotmii ortostatycznej a jak widzisz jakoś daję radę a Holderów to miałam tysiąc pińćset w życiu
Więc dont worry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dostałaś smsa mojego , więc już wiesz dlaczego wolę dać fundusze siostrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Luzik, przecież ja niczego nie kwestionuję, tylko chciałam powiedzieć Ci czym jest HOLDer i że samo badanie nie mówi niczego a co Ty robisz ze swoimi pieniążkami, to Twoja sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Rozumiem ale za chwile będą posty że znowu się użalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Wiesz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z zawirowań wyjdziesz twardziejszy

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Odpisałem Ci na e-mail :) . Co do kserówek to będę miał je jutro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
może activlab coś konkretniej cię wesprze.. tak to jest u nas ze sportowcami, jawiększa kase pchaliby w pożal sie boże reprezentacje piłki noznej a efektów zero, a młodzi siatkarze,szczypiornisci lekkoatleci nie maja szans sie wydosata i zaistniec. powodzenia, śledze z partyzanta

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Activlab tak mi dużo pomaga także nie chce prosić o dodatkową pomoc :( .

Zmieniony przez - lwp3 w dniu 2011-01-09 20:20:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium