SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SPokojnie weź głęboki oddech. Oprócz tego co napisałem na gg to wydaje mi się, że za bardzo się spinasz

Pamiętaj,że w naszej dyscyplinie każdy cm przychodzi ciężko no i to, że co trening też się nie będzie wynik poprawiał i nie będziesz ciskał rekordu co chwile.

Skupiaj się na technice a siły oszczędzaj na zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Tylko jak tutaj się nie denerwować jak nic nie wychodzi ? ;/ Eh ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jestem trzeci dzień na Sterolid i jestem zadowolony . W poniedziałek po dawce 2kap rozbolała mnie głowa ale już w następnych dniach już rewelacja . Spało mi się bardzo dobrze i czuje się mniej zmęczony . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i własnie o to chodzi, ze bierzesz sobie do bani ze zle idzie i w ten sposób pogłebiasz sie w tym,

wez browara sobie wypij, dobrze sie wyspisz rozluźnisz i petarda bedzie

mowie rób swoje nie przejmoj sie ze czasem jest gorzej,

ciezki treningi lekka wojna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638




Środa
14.04.2010

Redukcja . Dzień 9





Szybkość

Przebieżki 6 x 50m

Tyłem 4 x 40m

Wieloskoki min. 100 odbić






I Posiłek:
60g płatków owsianych
200ml mleka
3 jaj

II Posiłek:
30g ryżu
100g piersi z kurczaka
oliwa z oliwek

III Posiłek:(Przed treningowy)

100g ryżu
200g piersi z kurczaka
surówka

IV Posiłek:(Po treningowy)

50g Whey Protein 50 Machine man





Rano:

Kreatyna Mono
witaminy
Body Fire

Południe
Witaminy
Body Fire

Przed treningiem
stack kreatynowy
Body Fire
BCAA 10g

Po treningu
Stack kreatynowy
BCAA 10g

Przed snem

Sterolid 2kap





Trening szybkościowy :) . Fajnie sie biegało :) Filmik kumpel nakręcił przed swoim treningiem ;)










Russell przy braniu odżywek opłaca się walnąć piwko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam Majewski powiadał:

Albowiem złocisty napój dobrym jest i siłe bogów daje
A tak na poważnie to w wywiadach zaznaczał, że bardzo lubi piwo

Jak wypijesz sobie raz na 2 tyg to się Tobie nic nie stanie, nery przefiltrujesz i będzie szyn

Ja ostatnio byłem tak pospinany, że jak wypiłem pół browca to odjechałem i spałem od 22 do 13 lokurvaa ale jak mi sie dobrze spało to mało powiedziane

Tylko nie praktykuj tego za często

Zmieniony przez - Russell 88 w dniu 2010-04-15 09:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Panowie zaproście do dyskusji więcej kulomiotów... bo z tego co widzę temat się dobrze kręci, a może jeszcze lepiej

Bartek: Piwo jest niezłym antykatabolikiem, oczywiście w rozsądnych ilościach

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
No dobra przekonaliście mnie ;) Wybiorę się jutro z dziewczyną na piwko ;p Oj ucieszy się i to nieźle ;p

!! Ale jestem w nieboskim nastroju ;p ale to później ;p

ActivLab hmm mam założyć temat zapraszając ich tutaj czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Obliques zapraszam częściej :) Mile widziane jakieś sugestie w sprawie diety ,treningu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium