SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
I za miastem oblales?
Na czym?

Edit:
Doczytalem , predkosc ...

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-09-24 20:10:45

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
No niestety... Mam nadzieje,że następnym razem sie uda ;DD

Jestem w trakcie układania treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dzisiaj idę pierwszy raz na siłownię <jupi>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Tak sobie myślę,że trzeba coś w moich wypiskach zmienić ) Może zamiast wypisek lepiej prezentowała by się forma multimedialna ? ;>

Może coś doradzicie co zmienić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jutro muszę wybrać jakie przedmioty będę zdawał ... Co za tym idzie muszę wybrać uczelnie :)

tak doszedłem do wniosku ,że do podstawowym przedmiotów mam możliwość wybrania biologię ;)

przeglądałem sobie ofertę studiów i chyba wybiorę coś między dietetyką a wychowaniem fizycznym . Na dietetyce nie potrzeba biologii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1534
lepiej zainwestuj w jakąś polibude, obierz kierunek czysto techniczny, po tym masz szeroki wybór pracy... tylko nie idź na żadne marketingi, zarządzania itp (nawet na polibudzie) ... bo wielu sobie góry obiecuje, że będą dosłownie "zarządzać firmami, pierdzieć w stołki...", a rzeczywistość jest taka, że później utrzymują się z naszych pieniędzy :)...

Dużo kasy i ciekawa przyszłość jest po kierunkach mechanicznych oraz energetycznych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Tak ... tylko że tam jest potrzebna matma rozszerzona a ja do matematyków nie należę ;) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1534
xD , zeby sie dostać na politechnikę np. Poznańską , to wystarczy ci matura z polskiego i nic więcej ^^ , tam nawet przyjmują ludzi z maturą z religii i tańca bez matematyki, fizyki czy chemii, po prostu jest za mało chętnych :)... a matematyki to się nauczysz w trakcie studiów :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Hahah :) Hmm ciekawie :) Tylko że ja matmy już nie pojmę :DD Może troszeczkę :) . Poza tym poszedłbym gdyby mnie to ciągnęło :) . Mnie ciągnie do sportu i z tym związane :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Nic nie zmieniaj , duzo zdjec fotek filmikow i mozna za***iscie prowadzic dzienniki

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium