SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Wiary i determinacji mi nie brakuje . Boję się o psychikę bo jak nie będzie wychodzić to się wkurzam i nic nie wychodzi ;] . Dzisiaj np na zawodach czytałem sobie "Lalkę " .

Co do minimum na MP to jak byłem pierwszy rok juniorem młodszym to zrobiłem minimum po MP ;]...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kurcze, to sobie mozna w brode pluc...Te juniorow mlodszych MP byly najfajniejsze

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Przeglądając później wyniki z MPJ mł . mógłbym walczyć o pozycje 5-8


Może w tym roku się uda i będzie walka do końca . A Ty Madziu jaki miałaś rekord w dysku i kuli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
W kuli to mietka bylam, bo mnie 4kg przywalilo normalnie, 12.50 czy cos takiego, w dysku 48m. Ale przestalam trenowac jak mialam 20 lat.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Nie taka miętka :) . W dysku ładnie . Chodź w dzisiejszych czasach to młodziczki osiągają kulą 3kg ( 13.50 ) hehe :)

Ale kiedy to było prawda ? :)

EDIT:

Mykam kończyć czytać Lalkę ;) ostatnie 100 stron :) . Przeglądałem Twoje fotki Madziu i nie wiem z czego się odchudzać :) Ciałko ekstraklasa ;)

Zmieniony przez - lwp3 w dniu 2010-05-24 20:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No w dysku ladnie, jakby mnie od poczatku dobrze prowadzili to by 50 peklo, bo bylam slaba jak barszcz, na lawce 65kg, rwanie z 60, przysiad to chyba zero, technika kulawa...No ale wtedy jeszcze Olszewski nie prowadzil tej grupy na AWF, a ja co chwila musialam trenera zmieniac. No i wiesz jak u bab jest, sily nie, bo sie rozrosnie, dobrze zjesc nie, bo utyje. Dlatego podziwiam Cie za zaangazowanie i profesjonalne podejscie nie tylko do treningu, ale i do zywienia.

A z ta kula...Hehehe, ale do brazu na MPJ na hali starczylo. Takie czasy byly

Dzieki za dobre slowo, najblizsze foty za tydzien, bo bedzie podsumowanie redukcji nr 1. Baby zawsze sie maja z czego odchudzac

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-05-24 20:05:50

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-05-24 20:06:38

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Zdobyłaś medal na MPJ ? Gratuluję !


Oj uwierz jak chłop mówi,że jest ładnie to jest ;D ... Mogę Cię porwać na randkę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Az glupio tak, ale bylam tez viceMISStrzynia w dysku. Dobra, koniec chwalenia sie, tak pisze, bo minelo wiele lat, a to jedyna rzecz, ktorej mi w zyciu naprawde cholernie brakuje i zaluje, ze tak sie niedobrze z trenerami ulozylo, bo warunki do sportu mam.
Jak znalazlam ten dziennik to sie bardzo ucieszylam, bo stara pasja wrocila


Za stara jestem dla Ciebie

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-05-24 20:25:03

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
GRATULUJE ! Nawet nie wiedziałem :)

eee tam Stara ;p ... Jedynie rok :) Poza tym ja wyglądem nadrabiam różnicę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Oj, nie doczytales. 10 lat na rozni.Ja skonczylam trenowac jako 20latka, ale khem, khem, potem jeszcze pare lat roznymi rzeczami sie zajmowalam, np. gralam w tenisa.

Choc podobno teraz modne spotykac sie z mlodszymi

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium