SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ten malolat to jakis fenomen tak??
Czy poprostu raz mu sie pofarcilo?

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2011-04-26 10:02:50

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
niestety nie pofarciło mu się :)

Jest rekordzistą świata juniorów młodszych (23.85m ) i Mistrzem Świata Juniorów ( do lat 19 ) a zdobył złoto jako 15 latek :OOO








Zmieniony przez - lwp3 w dniu 2011-04-26 12:06:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Czemu niestety?
Nie lubie takiego podejscia , wlasnie bardzo dobrze , i oby jak najwiecej takich jak on , wtedy tacy jak Ty beda miec lepsza motywacje , takie osoby jak ten mlodzieniec podnosza poprzeczke dla kazdgeo trenujacego i bardzo dobrze.
Nie chcemy by ktos byl gorszy , tylko my jeszcze lepsi ... tak to powinno wygladac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Chodziło mi o to ,że niestety nie pofarciło mu się z pchnieciem ;D ... Ja tam jestem zadowolony z poziomu jaki powoli się tworzy :) . Coraz młodsi napierają na starszych przez co konkurencja staje się ciekawsza ;)

Niestety dla Jack'a jest trochę niesprawiedliwe . Chłopak zrobił minimum na MŚ seniorów a nie może wystartować bo jest ... za młody ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2797
Biurokracja jak dla mnie. Powinno być tak: Zrobisz minimum - jedziesz bez względu na wiek.
Bartek, jak się czujesz przed sezonem?

Mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/DZIENNIK_TRENINGOWY__PCHNIĘCIE_KULĄ-t714856.html


Labores pariunt honores - Trudy przynoszą zaszczyty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
jak dla mnie to szok...ekstremalny ten wynik ponad 23 metry...a jaką kulą żucacie 5 czy 6kg? a ty Bartek jak daleko potrafisz pchnąć jaki masz rekord?ja kiedyś też trenowałem pchnięcie kulą byłem nawet 6-krotnym mistrzem powiatu...ale duuużo mi brakowało do takiego wyniku...widze konkurencja nie spi a poziom strasznie idzie w górę z roku na rok...i tak jest w każdej dyscyplinie sportowej co rusz słychać że ktoś poprawił jakiś rekord...
powodzenia życze w nadchodzącym sezonie
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2797
Ja pcham 5kg. Jestem ostatni rok młodzikiem. Jak chcesz poczytać mój dziennik to link jest w opisie.



Zmieniony przez - kulomiocik w dniu 2011-04-26 19:38:54

Zmieniony przez - kulomiocik w dniu 2011-04-26 19:39:09

Mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/DZIENNIK_TRENINGOWY__PCHNIĘCIE_KULĄ-t714856.html


Labores pariunt honores - Trudy przynoszą zaszczyty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
jako mlody mozna startowac w konkurencjach olimpijskich.. w przepisach sa.. np Kamila Skolimowska niezyjaca niespelna 17 lat zdobyla olimpijskie zloto i to nie ma znaczenia

Zmieniony przez - sprinterek w dniu 2011-04-26 20:33:43

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Moja życiówka seniorską kulą jest słaba bo 13 z hakiem chodź już w przygotowaniach pcham ponad 14m ;)

kulomiocik czuje się dobrze przed startem :) . Myślę,że dam radę pchnąć pierwszą klasę sportową :) Po kontuzji ani śladu chodź tak zacząłem przygotowania późno ( koniec listopada ) . Wszystko dlatego ,że MMP są w lipcu :) . Siłowo wyglądam dobrze :) Szybkościowo jeszcze nie jest maksimum ale pracuję nad tym :)

Michhh w tamtym roku pchałem 6kg i gdyby nie kontuzja to bym zajął wysokie miejsce na MPJ . Niestety tak się przydarzyło a nie inaczej :) Trudno to jest sport . Nawet myślałem o zakończeniu kariery ale tutaj mam fajnych przyjaciół ,którzy wierzą w mój sukces i potrafią skarcić ( czyt. Pitt hehe )

Sprinterek no fakt ale dlaczego nie może On wystartować w MŚ jeśli spełnił najważniejszy warunek czyli minimum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
minimum jest najwazniejszy - np w Polsce minimum wynosi na IO w kuli A 20.50 a B 20.00m

http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=4509 

moderator sprinterek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium