SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No to uwazaj tam na siebie , i z tymi ciezarami to samo , to nie zarty z tego co czytam...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dzięki Panowie :) .

Od jutra powinny pojawić się wypiski z treningów :) . Co do ciężarów to mam zamiar przez 2 miesiące jechać na małych ,żeby wiązadła i bark przystosować ponownie do wysiłku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dzisiaj pierwszy trening ,którym zacząłem przygotowania do sezonu :) . Więcej po meczu :) . Teraz spadam pouczyć się matmy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Waga jak ? Trzymałeś dietę ? Czy ponownie nie przytyłeś podczas okresu kontuzji (jojo)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
waga urosła przez 4 miesiące 3kg więc nie jest źle :) Dieta trzymana była chociaż w wakacje ciężko było ;] . Teraz wcinam suplementacje spalającą tłuszczyk . Więc myślę ,że w ciągu miesiąca zgubię 3kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
3 kg to pikus :)
co nie zmienia faktu ze proporcja miesni do fatu tez napewno ulegla zmianie;)
Teraz nic tylko do przodu i bedzie lepiej niz bylo :)

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-09-07 23:55:41

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
No czy ja wiem :) Rozmiar spodni zmniejszyłem o dwa rozmiary :DD Ale już spalacze włączone są więc powinny być rezultaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3476
Czekam na wpisy ;), w końcu będę miał po co zaglądać do tego działu :D (bez obrazy). :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Heheh :) spoko :) Wcześniej nie mogłem ;/ Dzisiaj będą ok. 15 bo teraz lecę na prawko ) W czwartek egzamin praktyczny więc trzeba pojeździć ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium