SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Mistrzostw Polski w Pchnięciu Kulą by lwp3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96770

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
IboK dobrze powiedział . Poświęca tysiące godzin ... Sam wiesz ,że aby być najlepszym trzeba przerzucić w sezonie przygotowawczym tysiące ton . Spędzać 2-3 godziny 7 dni w tygodniu na treningu nie jest miłą sprawą . To trzeba kochać . Od jakiegoś czasu staram się po skończonych siadach na maksymalnych ciężarach ,robić mniejszym a dokładniej . Wychodzi coraz lepiej :) . Nagram filmik w poniedziałek to ocenicie ;) .

Wrong wiem o czym mówisz bo sam przechodziłem operację na nogi :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
nie żeby zluzował tylko ćwiczył technicznie. Ćwiczac technicznie nie obciąża aż tak bardzo stawów, a same ćwiczenia są efektywniejsze. Popatrz chociażby na film z uginania oburącz ramion. Jak dobrze wiesz, gdyby wykonywał ćwiczenie technicznie to by się nie bujał i nie wyginał tak, a co za tym idzie musiałby zmniejszyć cięzar aby skończyć serie.

Bartkowi kibicuje, gdybym tego nie robił, to nie zabiegałbym o jego zdrowie. Najleoeij jakby się wypowiedział, ktoś kto zna się na tym dość dobrze - tj instruktor, lub doświadczony tym sportem zapaleniec ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Hehe, jakby każdy tak robił jak ty uważasz to nikt by nie dźwigał. To są 2 totalnie inne sporty. Tylko każdy machałby 10kg hantelkiem barki

Zmieniony przez - IboK w dniu 2010-12-04 18:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Chlopcze rzucam swoje smuty, zeby Bartek przylozyl sie do techniki siadow i ciagow i nie myslal, ze jak dzis nie boli to w przyszlosci wszystko bedzie ok. Na sporcie wyczynowym znam sie co najmniej tak samo jak Ty, wiec oszczedz mi tu zbednej informacji, ze gowno o tym wiem.

Bartek- troche mnie ponioslo, ale wiesz, jakbym slyszala siebie sprzed lat



Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-12-04 19:01:33

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Wrong ale ja nie mam Ci za złe :) . Fajnie jest jak ktoś bardziej obeznany się interesuje innym zdrowiem :) . Staram się po treningu siłowym robić te przysiady ze sztangą i lżejszym sprzętem :) . Dlatego napisałem,że zrobię po poniedziałkowym treningu filmik z przysiadów :) . Mam nadzieję,że wtedy napiszesz pozytywne zdanie .

Trzeba kiedyś dostać po dupie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Bede miec oko, z tym, ze o ile u kogos to sie widzi bledy to u siebie...
A tak na marginesie, o tym,ze cel itp. Ja juz dzis nie pamietam radochy z medali, ale za to wiem dzis, ze przez zaniedbania nigdy nie zagram w tenisa i to mnie wkurvia na maksa. Wtedy to bylo wtedy, dzis jest dzis...Gleboka mysl

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja po kontuzji barku jestem głodny medalu ! . Gdybym tylko mógłbym trenować 5 razy dziennie . Niestety matura też robi swoje ;) .

Hmm w tenisa nie potrafię grać :D raz serwowałem i tak uderzyłem ,że piłka przeleciała za 10m siatkę

Niedługo dam rozpiskę z treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Powiem Ci, ze wiecej sie spodziewalam po medalach i wkrotce potem zrezygnowalam z kariery sportowej i zaczelam robic cos innego, tak ze w dlugim okresie matura sie bardziej przyda

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Matura się przyda bo później chcę iść na Fitness i Odnowa biologiczna lub Dietetyka :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A czemu nie na AWF? Cos przeoczylam?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krakowski Wycisk - Fotorelacja str 7

Następny temat

Pomyłka produktu BCAA Activlabu?

WHEY premium