SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA!!!] TESTUJEMY Muscle Meds RX Code RED - 300g podsumowanie str. 22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
Po pierwszej udanej akcji [https://www.sfd.pl/[AKCJA!!!]_TESTUJEMY_NOWEGO_MESOMORPHA_!!!_od_str_13!!!-t650333.html] przyszedł czas na kolejną


Tym razem TESTUJEMY Code RED firmy Muscle Meds RX jest to produkt który nie posiada w składzie AAKG a GlycoCarn no i najważniejszy składnik 1,3-Dimethylamylamine
https://sklep.sfd.pl/Muscle_Meds_RX_Code_RED-opis26179.html

Do tej akcji przewiduję 11 zdecydowanych osób + w tym moja osoba = 12 testujących !
kilka ważnych informacji aby akcja przebiegła szybko i sprawnie
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum 2 miesiące na forum) do mnie powiadomkę w której deklaruje wzięcie udziału w w/w akcji!
2. W powiadomce musi koniecznie się znaleźć
- Imię Nazwisko
- Adres
- Kod pocztowy oraz miejscowość

- opcjonalnie telefon kontaktowy lub numer gg
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mo to wydrukowanie adresów!
3. Przewiduję zakup 2 opakowań Code RED 139,00 x2 = 278,00 zł + 5zł koszt wysyłki [SKLEP-SFD] co daje łączną kwotę 283,00zł dzielimy na 12 osób i wychodzi nam 23,60 zł za 5 porcji na łepka + koszt listów i wysyłki 4,40 zł = 28 zł !
4. Zainteresowanej osobie postaram się jak najszybciej podać nr konta na które ma zostać przelana kwota za "towar"
5. Na wpłatę czekam max 5dni roboczych jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby !!!
6. Nr konta oraz dalsze instrukcje w @ zwrotnym będą podane.
7. Akcja trwa od soboty do niedzieli 23-24.10.2010 gdy zdarzy się sytuacja że nie uzbieram 11 osób automatycznie zostanie zakupione jedno opakowanie !
8. Na e-mail oraz forum odpisuje rano lub wieczorem zależne od pracy!


Do dzieła



Zmieniony przez - phex1337 w dniu 2010-10-23 07:54:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Jeszcze jutro zrobie połaczenie 2 Porcji CR + Próbka SP250 :)
a że trening plecy + bicek to sie zapowiada ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Poszło

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-10-23 08:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 676 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112975
ode mnie też poszło.

#musicislife

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Poszło.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Tez poszło. Mam nadzieje że akcje sie przyjmą i bedzie mozna troche potestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 748
Poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
kamil19883,
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum 2 miesiące na forum) do mnie powiadomkę w której deklaruje wzięcie udziału w w/w akcji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 748
wiem w powiadomce poleciało info która stawia mnie w świetle myślę że wiarygodnej osoby i problemu nie powinno być, oczywiście wszystko zależy od phex-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
hmm ciekawy produkt, chetnie przetestuje

dane wyslane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja obecnie mam przerwe od kreatyny
bym wzial udzial, ale trzeba odpoczac od tego wszystkiego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3707
Niby poszło :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODżywiki pod MT/siłownie PILNE

Następny temat

Jak dawkowac odzywki TermoSpeed Extreme

WHEY premium