SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR SFD III / Miss SFD - ZAPRASZAM DO UDZIAŁU

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11287 Napisanych postów 72491 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 956310
Witam serdecznie,

Wystartowaliśmy w dniu 26.09.2010 z III EDYCJĄ MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE "MR SFD" oraz pierwszy raz z konkursem "MISS SFD"

III MISTRZOSTWA SFD W KULTURYSTYCE "Mr SFD" oraz I MISRZOSTWA "MISS SFD"

Link do regulaminu oraz zgłoszeń -> https://www.sfd.pl/III_MISTRZOSTWA_SFD_Mr_SFD_i,_MISTRZOSTWA_SFD_Miss_SFD__REGULAMIN,_ZGŁOSZ-t651020.html

Link do tematu z pytaniami odnoszącymi się do konkursu -> https://www.sfd.pl/PYTANIA_DO_ZAWODÓW_MR_SFD_III_i_MISS_SFD__TYLKO_TUTAJ_!-t651015.html


Poprzednie udane edycje MR SFD, w obu Państwa firma brała udział:
link do 2 edycji -> https://www.sfd.pl/II_MISTRZOSTWA_SFD_Mr_SFD_REGULAMIN_i_ZGŁOSZENIA-t533284.html
link do 1 edycji -> https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ZGŁOSZENIA_MISTRZOSTW_SFD_Mr._SFD_-t435909.html


Po raz pierwszy startujemy też z konkursem dla Pań, chcemy sprawdzić jakie będzie zainteresowanie. Stąd nagrody w konkursie MISS SFD ufunduje sklep sfd , w postaci bonów na zakupy. Taką samą nagrodę dostaną nagrodzeni w MR SFD profesjonaliści , czyli zawodnicy, którzy mają za sobą starty na scenie kulturystycznej, tak było też rok temu i się to sprawdziło.

Największy nacisk kładziemy oczywiście na najbardziej popularną kategorię AMATORÓW , czyli po prostu naszych użytkowników, którzy nigdzie do tej pory nie startowali i dzięki takim konkursom mają szansę pokazać się ogromnej liczbie osób oraz poddać ocenie komisji sędziowskiej w której skład wchodzi w tym roku aż 8 osób (doszły 2 Panie, które pomogą na pewno w ocenie MISS SFD swoim doświadczeniem), skład komisji sędziowskiej został wymieniony w regulaminie ale wypiszę go i tutaj. W tym roku zawody sędziują: Marek Ciołek, Rafał Borysiuk, Tomasz Bobrowski, Jacek Rzesiowski (Kaizen Team), Marcin Bladosz (moderator Bodyline z forum), Dawid Geller (Trec Team, zwycięzca I edycji MR SFD), Dorota Galińska i Renata Bronisławska.
Taki skład komisji sędziowskiej pokazuje poważne podejście do zawodów i gwarantuje nam profesjonalizm w ocenie zawodników i zawodniczek.

W gronie sponsorów znalazło się już kilka firm jak i Sklep SFD, z racji iż ruszyliśmy już z zawodami możecie Państwo dokładnie przeczytać regulamin, zapoznać się z nim i ocenić czy chcielibyście w tym roku dołączyć do grona sponsorów tych zawodów ? Ja ze swojej strony gwarantuję profesjonalne podejście do organizacji zawodów od początku do samego końca tak, jak to miało miejsce w poprzednich 2 edycjach oraz: odpowiednią reklamę zawodów na forach i portalach branżowych za pomocą bannerów, pop-up'ów na stronie głównej for www.sfd.pl i www.insomnia.pl (które już widnieją , co łatwo zauważyć - póki co bez listy sponsorów ,ale pojawi się ona lada chwila), także za pomocą mass mailingów z informacją o starcie zawodów , a później o ich trwaniu do całej bazy użytkowników forum www.sfd.pl. Dostępna będzie także reklama w 2 numerach SDW, reklama na portalach www.kulturystyka.pl i www.kulturystyka.org.pl. Informacja o sponsorach jest widoczna cały czas w temacie z regulaminem, w temacie z nagrodami i każdym innym odnoszącym się do zawodów. Będzie oczywiście widoczna w wywiadach, w gazecie i na portalu kulturystyka.pl , po zakończeniu zawodów.
Nagrodzone osoby zobowiązane są, po otrzymaniu nagród, do zrobienia zdjęcia z widocznymi WSZYSTKIMI nagrodami, które otrzymały. Zdjęcia te ukażą się także na forum , w wywiadach, itd. Tutaj takie potwierdzenie z zeszłego roku:
https://www.sfd.pl/WYNIKI_II_MISTRZOSTW_SFD_W_KULTURYSTYCE_!!!-t550579-s12.html - 2 miejsce
https://www.sfd.pl/WYNIKI_II_MISTRZOSTW_SFD_W_KULTURYSTYCE_!!!-t550579-s13.html - 1 i 3 miejsce


Odnośnie nagród:
Z firmami ustalam następujące zasady: 3 pojedyncze nagrody (lub zestawy - według upodobań firmy) , każda o różnej wartości dla 1, 2 i 3 miejsca w zawodach MR SFD amatorów. Tak więc nie są to na pewno jakieś ogromne sumy i liczę iż jako sponsor naszego forum dołączycie także do grona sponsorów tych zawodów. W zeszłym roku lista nagród i sponsorów prezentowała się następująco -> https://www.sfd.pl/NAGRODY_i_SPONSORZY_II_EDYCJI_MR_SFD_-t533948.html (pula nagród blisko 10000zł w konkursie)

Jeśli Wasza firma jest zainteresowana udziałem w zawodach jako sponsor, to poproszę o potwierdzenie. Gdybyście Państwo wzięli udział to proszę o podesłanie już konkretnej listy wymienionych nagród dla TOP 3 zawodników, tzn. jaką nagrodę fundujecie dla zawodnika, który zajmie 1 ,2 i 3 miejsce w zawodach.
Od dziś rusza reklama zawodów. Dlatego im szybciej dostanę informację o nagrodach tym szybciej Państwa firma będzie widoczna na wszystkich tych reklamach.

Zgłoszenia w konkursie trwają do 21.11.2010 więc jeszcze blisko 2 miesiące.

Sponsorzy są wymieni w głównym temacie konkursowym, przez cały okres trwania zawodów, a po ich zakończeniu będą wymieni na portalu www.kulturystyka.pl i w gazecie Sport Dla Wszystkich (SDW), gdzie umieszczone zostaną wywiady z: zwycięzcą zawodów MR SFD amatorów i MISS SFD

Wysyłka Nagród - jeżeli byście się Państwo zdecydowali na udział w tegorocznej edycji, odbędzie się bezpośrednio od Was - tak więc, można się będzie tym zająć na spokojnie po ogłoszeniu wyników , czyli po 05.12.2010, bo tego dnia podane zostaną wyniki zawodów. Moja w tym głowa, by po rozstrzygnięciu konkursu dotarły do Państwa dane adresowe osób z miejsc 1-3. Stąd jak tylko je otrzymam od nagrodzonych osób, podeślę je do Państwa, w celu realizacji i wysyłki nagród.

Proszę o kontakt w sprawie zawodów, mailowo (powiadomieniem z forum lub admin<małpa>sfd.pl)

pozdrawiam,
administrator forum

(ps. pisałem na maila, ale nie wiem czy pod dobry adres stąd wolę też zapytać bezpośrednio na forum)Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-09-30 15:42:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25441
Nas zapraszać nie trzeba

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Activita kupila siec GNC

WHEY premium