SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186116

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
sadysci znecacie sie nad zwierzetami przeciez te wszystkie psy sa takie fajne i te ich kochane ostre zabki zatapiajace sie w czyims ciele

http://www.kungfu.z.pl
"TRZYMAJCIE MNIE W PIĘCIU BO ZABIJE DZIESIĘCIU"

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pieski owszem są fajne ale jak tak lubisz widok ich uzebienia wbijającego sie ciało - no problem ..niedługo wystawa w opolu -
przyjedz a dostarcze ci emocii az nadto :)jesli chcesz ;)

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1652 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21778
Jedno jest pewne .. Bardzo udana, potrzebna dyskusja na Forum ..
Pozdrowionka

Każdego z nas nękają jakieś ułomności. Pamiętaj: Księgi rekordów pełne są nazwisk ludzi,którzy pokonali samych siebie ...

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A mnie dwa tygodnie temu zaatakował pies, nie potrafie powiedzieć jakiej razy ale wygladał mi na wilczura. Jednak zakup grindersów to była dobra inwestycja, jeżeli wiecie o co mi chodzi

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
A co do psa to wam powiem ze pamietajcie nie ma co spierd... i tak cie dogoni a jak sie odwucisz to z buta na morde najlpeiej w galy i zobaczcie ze powinien troche ochlonac potem poprawic znowu w baniak a wogule to stosujcie kopniecia dlugie albo podcinajcie lapki lowkickiem i potem znowu but na pysk wazne zeby szybko a nie mocno (naczy sie wazniejsze zeby szybko niz zeby mocno) a rekoma dobijcie s****iela jak juz bedzie lezal :P albo noscie ze soba kielbase albo jakis salceson jak bedzie bigu to mu nim pomachajcie a na pewno bedzie bardziej zainteresowany zarciem niz gryzieniem was (techniki wymyslone na poczekaniu jak zpraktykujecie to opiszcie skutki :P)

Bo to zła kobieta była

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehe, nie jest łatwo zachować zimne nerwy podczas ataku psa, ja okazalem brak strachu i zdecycowany kopniak w żebra i pomogło.

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
tak jest nie ma sie co bac pies tez czlowiek :P but na morde i nawet lew zrezygnuje

Bo to zła kobieta była

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Widzialem wiele psow roznych ras i porownujac np. pity z rotwarczakami to przy starciu z czlowiekiem bal bym sie bardziej zadanych przez rotwa atakow a nie pita moze dlatego ze pity nie maja takiej masy.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
dajcie linki do filmikow z atakami psow.
ja na kazie znalazlem takie:

" fights_without_regulations--01 " filmik pokazuje ze przed takim psem mozna zrobic unik(ale moze to tylko dzieki duzej butelce trzymanej w rece)

" my pit vull`s " na poczatku jakies lagodne pity, a pozniej atak psa na hycla,pies dostal palka centralnie w lep, ale nie bardzo sie tym przejal.

" pitbull attack and then shot 2 dead " krwawy filmik , ale a sie ogladac

" Russian Pitbull Fights(1) (3) " jak w nazwie

w tym poscie dziala jeszcze 1 link : costam.costam.html/atak.avi ale niechce mi sie szukac.Ten filmik jest instruktazowy moga ogladac nawet dzieci.





.:Żryj i daj żryć! :.

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noz !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium