SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
To jest moim zdaniem loteria. Nie masz pjecia, co pies przeszedl do tej pory. W wieku 1, 5 roku ma juz w duzym stopniu uksztaltowany charakter i nawyki.
Moj znajomy dla pilnowania terenu wzial ze schroniska 2 dorosle psy-psa i suke. Sprawdzaja sie swietnie-posluszne, doskonale stróżują.
Z drugiej strony-pies kolezanki, ze schroniska, to bardzo znerwicowane, nieufne zwierze. Kocha tylko swoja pania, ludzi sie boi. Duzo pracy trzeba wlozyc w wychowanie takiego psiaka.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
PiTTT ja mojemu tez tak robilem, to podstawa... Ale poniewaz zawsze preferowalem uderzane, wiec tak tez zwykle walczylismy...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Moi rodzice maja pudla-suczke....nie cierpimy sie wzajemnie, generalnie jestem rasista i nie lubie tej rasy...
Ta pudlica pogryzla mnie niezliczona ilość razy-zawsze, gdy tylko ma okazje stara sie zaatakować...
Teraz juz jej nie wkurzam, boe jest stara i schorowana...glupio prowokowac staruszke....ale kiedyś bylo fajnie....
Np pociągnąlem ją lekko za ogon gdy byla czymś zajeta....efekt przeszedl moje oczekiwania....wyskoczyla jakoś dziwnie w góre(pojecia nie mialem, ze skacze tak wysoko) i wbiła mi zęby w mięsień klatki piersiowej...
to były czasy....

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Dzieki Pitt. lap soga i nie znecaj sie juz nad pudlami

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1175
Witam . Co do zabaw z psem to robię to w tradycyjny sposób Biorę jakiś sznurek , pas lub coś podobnego , on bierze to w szczęki i się przeciągamy :) Jak był mniejszy to bawiłem się z nim w coś podobnego do zapasów . Probowałem go położyć na ziemii za pomocą rąk . Teraz niestety jest juz za duży na tą zabawę i nie jestem juz w stanie go położyć
Więc to chyba nie ma sensu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Specjalisci odradzają ten rodzaj zabawy, stwierdzając ze moze wyzwolic niepotrzebna rywalizacje i przekonac psa, ze jest silniejszy...

Qbiec, a zamierzasz wziąść tego psa ze schroniska?

Anjew, dobrze ze preferujesz uderzane i praktykujesz to z psem, bo bnoje sie pomyslec ile by z niego zostalo gdybys byl zwolennikiem walki bronią....albo nie daj Boże tsunamistą...biedny bokser obrywałby łopata i sierpem, o proszku do prania nie wspominając...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
czy kiedyś ktoś z was wypróbował do obrony gaz paraliżujący CS Force czy coś podobnego na pita czy inne groźne rasy??

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
gdzieś tu o tym pisali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Mysle, ze zanim zadziala, stracisz mimo wszystko kawal konczyny, ale lepsze to niz smierc, hehe...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
taki gaz chyba działa b szybko???

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium