SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186093

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Panie władzo, ten człowiek mi zagryzł psa!

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
a widzieliscie to?

http://www.aki.pl/akiatak.htm

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1175
Coś ostatnio nie ma nowych postów w tym temacie . A szkoda , bo temat jest ciekawy :)Ja mam dobermana ( 15 mies. ) a że miał dziwny nawyk pilnowania różnych przedmiotów ( ktorych nie chciał oddać ) wysłałem go na szkolenie :) Szkolenie trwa 2 tyg. Na początku myślałem , że to jest zbyt krótki czas , aby wyszkolić psa . Ale kiedy przyjechałem go " odebrać " pies był nie do poznania :)Tylko trochę się martwię , że np. ktoś z mojej rodziny znowu będzie go rozpieszczać i całe szkolenie pójdzie na marne :/ I mam właśnie takie pytanie do was . Jesli pies jest rozpieszczany przez jednego z domowników , to przestaje się słuchać reszty ? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wiesz co ci powiem ja mam Amstaffa po szkoleniu i powiem ci tylko tyle ze moje szkolenie szlak trafil. Wszystko na poczatku spoko jak najbardziej ale po jakims czasie zauwazylem ze pies mnie olewa przyuwazylem ze u mnie w domku wszyscy mi psa rozpieszczaja to tu jedzonko spod stolu i takie tam tak sie wk*******lem ze zrobilem chaje i teraz wszytsko wróciło do dawnego porzadku pozdrawiaam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1175
No i własnie najgorsze jest to , że nie mozna komuś wytłumaczyć , aby nie rozpieszczał psa ;/ A pozniej się dziwią ze szkolenie nic nie dało :/Jesli daje się psa na szkolenie a pozniej go rozpieszcza , to tylko marnuje pieniądze i czas .... no i psa :/ Ech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Niestety-mam ten sam problem. Pies notorycznie jest karmiony przy stole. Kiedys zwrocilem uwage znajomej rodziców, zeby tego nie robila-skonczylo sie awantura. Oczywiscie nie dopuszczam psa do kuchni, ale letni grill w ogrodzie jest tak czesty, ze czasami pies znajdzie sie wsrod jedzacych.
Ludzie nie rozumieja elementarnych podstaw wychowania psa, traktuja kogos, kto chce go pop prostu ulozyc jako, hm.....sadyste niemalze. No bo jak odmowic pimpusiowi kąska przy stole....
wlasnie w rece takich"milosników zwierzat" wpadają psy, pozniej sa rozpieszczane, pozwala im sie na wszystko-i zaczynaja sie problemy.
Psa trzeba kochac, ale madrze. A wydaje mi sie, ze zanim zacznie wychowywac sie psa, trzeba wychowac wielu jego wlacieieli.Niektorzy to po prostu kretyni.
Kiedys 2 kolesi szlo sobie deptakiem zajadaj jakies parówki. Z nimi zony, dzieciaki. Troche tych parówek pochloneli chyba w zyciu, bo byly to pop prostu 2 grubasy No wiec stoje sobie z psem, oparty o barierke, czekam na znajomą-a tu jeden z tych grubasów do kolegi"o, jaki fajny piesek, dam mu kawałek bo chyba głodny". Ja na to" Prosze nie karmic psa, on swoje porcje dostaje w domu". A koles-JAKBY MNI NIE SLYSZAL! Odrywa kawalek parówki i rzuca na ziemie. Mowie do psa"Nie rusz", wiec spokojnie siedzi przy nodze3. A ten idiota od parwkizaczyna sie do mnie burzyc! Ze psu odmawiam jedzenia, ze on by ta parówkę nawet dziecku dal i nic by mu sie nie stalo!!!! I ze jak jestem taki mądry, to niech sam nie jem ale psu pozwole.
To mnie troszke zdenerwowalo, ale stoje sobie flegmatycznie i powtarzam do psa"Nie rusz". A Ci d****e stoją i dalej sie do mnie burzą. No to mowie kolesiowi, ze "Ja panskiego dziecka nie karmie" To ich tak oburzylo, ze zastanawialem sie czy sie na mnie nie rzucą w koncu przeklinajac poszli dalej....
No i jak tu wsrod takich głupkó}w ukladac psa???

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
Popatrz na to z ich punktu widzenia.Oni chcieli się tylko pobawić z psem dać mu coś do jedzenia.A ty im nie pozwoliłeś,więc cię zbluzgali.Ale masz racje, tacy ludzie przeszkadzają w wychowaniu psa.
Jak byś im powiedział dlaczego nie pozwalasz karmić, może skończyło by się to troche inaczej.

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1175
Zgadzam się , że psa trzeba kochać , ale mądrze . Pies musi czuć respekt przed swoim właścicielem żeby wiedział kto tak naprawdę rządzi . To nie znaczy jednak że trzeba go ciagle bić , karać itp. Trzeba wiedzieć kiedy go pochwalić , a kiedy ukarać . Wtedy nie będzie z nim żadnych problemów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
PITT: dobrze piszesz! Wychowanie psa to podstawa, a po pierwsze długo zajmuje, a pod rugie wszyscy w około w tym przeszkadzają - sprawa jest ciężka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Dobrze wychowanego od urodzenia psa nie trzeba karcic, bic zwlaszcza... Niestety, moj boxer jest taki, ze czasem musialem mu przywalic, ale to tylko moja wina, bo nie bylem wystarczajaco konsekwentny w wychowaniu za mlodu...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium