SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
Fox - wiesz co doświadczeni hodowcy robią z psami, które gryzą dzieci lub małe szczeniaki? USYPIAJĄ! Od razu! Bo pies, który gryzie dziecko jest głupi i nie ma prawa życia. Mojego psa już nieraz dziecko ciągnęło za ogon, wargę, a nawet jęzor (Tak!) i mądry pies nawet nie warknie. Ewentualnie ucieknie i będzie tego dziecka unikał - ale nigdy nie ugryzie!!

Wiem, że to nie na temat jest, więc jeszcze tylko jedna rada i kończę tę dygresję. Ostatnio idę sobie z moim psem (na smyczy), a tu zza rogu wylatuje taki mały kundel i wpada mojemu psu z zębami bod brzuch. Ten go chycił za kark i o ziemię kilka razy. Pisk na całą ulicę. Wylatuje właścicielka i na policję będzie dzwonić. Ja na to, że sam zadzwonię, tylko niech ona pójdzie do domu po książeczkę zdrowia psa i potwierdzenie opłacenia podatku. Hehe ona nawet nie wiedziała, że cóś takiego jest i zaczęła mnie przepraszać, że to jej wina z tym kundlem i wogóle. I to dobry sposób jest, bo mało który właściciel takiego 'ziapaka' ma te rzeczy uporządkowane (książeczka zdrowia, podatek - ten drugi nie ma nic do rzeczy hehe - taki pic na wodę).
Pozdrawiam

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
A jeśli mogę już na temat, to trochę on śmieszny jest, bo obronić się przd psem to jest zadanie dla batmana, albo popeye'a, bo przciętny człowiek nie ma szans. Może i ten gaz faktycznie, ale trzeba pamiętać, że psy ras tzw. 'agresywnych' ból bardzo pobudza i jak takiego uderzysz or sth, to on ze zdwojoną siłą zaatakuje. Zresztą o wiele większą szkodę człowiekowi może zrobić 'wilczur' lub kaukaz niż np. pitbull, gdyż te 'agresywne' mają swą sławę gdyż są niezastąpione w walkach z psami nie z człowiekiem i ludzi nie atakują tak zajadle. Najlepszym sposobem doradzanym przez naukownców jest położenie się w tzw. pozycji embrionalnej (kolana przy brodzie) i liczyc na to aż pies zrezygnuje (wiadommo ze jak jakis je****ty ludojad to nie zrezygnuje). Nie wiem czy widzieliscie takiego rozwścieczonego psa atakująacego, ale to nie jest normalny widok i wielu ludziom na sam ten widok kolana latają. Ja kiedyś broniłem mogego psa (jak miał 2 miesiące) przed rottwailerem (był w kagańcu dzięki bogu) i takiego psa nawet się odepchnąć nie da (próbowałem) - kopnięcia nie ryzykowałem bo wiem, że by poczuł (w glanach byłem) i dopiero by się wściekł... Ale mój kumpel kiedyś udusił owczaraka jak ten go zaatakował, ale to kawał chłopa, a ręce to i tak ma całe w bliznach. Ale wtedy zadziałała adrenalina i nie było to zamierzone dziłanie. A techniki typu kop w jaja czy śledzionę lub palec w oko to można między bajki włożyć - jak ktoś widział atakującego psa to wie czemu (ale nie takiego szkolonego, co zawsze prawą ręką atakuje), 'znam' psa (boksera) co złodziejowi w domu prawie głowę odgryzł... Pies to po prostu inna kategoria jest niż my.

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Coz jak juz wspominalem moj rex to burek z dziada pradziada. Dostalem go jak mialem 10 lat, wiec to on wychowywal mnie, a nie ja jego. Teraz jest juz za pozno na jakakolwiek tresure, a o usypianiu nie ma mowy, gdyz bardzo sie z nim zrzylem. Pozostaje mi tylko prowazdanie go na smyczy, w solidnej kolczatce i niepozwalanie komukolwiek obcemu probowac go poglaskac. ZApomnialem nadmienic, ze ow terminator nie siega nawet do kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
pittt to głupio żeś zrobił że zostawiłeś tak tą sprawe.Ja bym zarządał odszkodowania, a jakby nie chcieli zapłacic to poszedłbym na policje.

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
jeśli na wszystkie przypadki nie działa pieprzowy, to lepiej nosić paraliżujący, jest chyba najlepszy.Może ktoś próbował??

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
A moj kundel ma ksiazeczke zdrowia i jest zarejestrowany i oplacony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Ja probowalem gazu paralizujacu-drgawkowego na duzym owczarku niemieckim. Efekt byl taki, ze pies kichnal 2 razy i odszedl zniechecony i zniesmaczony... Czlowiek pada na ziemie i ma problemy ze zlapaniem oddechu. Chyba na psy chlorobenzydren nie dziala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co mi wiadomo paralizujace sa nielegalne bez pozwolenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Dobrze Ci wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Co to jest chlorobenzydren?

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium