SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186130

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1330
Wiecie co mi przyszlo do glowy w sytuacji z psem?
Zdjac spodnie :)
Ciekawe co by piesio zrobil )))))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gucio niezły ten twój rozbójnik

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cobra dzięki teraz już waży 35 kg i ma na kącie sporo walk he he


..ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
A może sie można jakoś dogadać z takim psem!!! Albo zadzwonić po super-hycla! Przyjedzie z wiatróweczką lub kijeczkiem z pętelką!! A może zabawić się w Cowboya i schwytać go na lasso,hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żąrtujesz z tego hycla a ja prawie miałem nim być a może i bende za jednego złapanego pieska 100zl co wy nato?? pozdro


...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze, Panowie
Dość długo mnie nie było :)

Powiem tak: skuteczna obrona człowieka zaatakowanego przez psa (mowa o "odpowiednim" psie) może być tylko dziełem przypadku; należy życzyć sobie i innym szczęścia.

Nikt nie obnosi się po mieście z kurtką na ramieniu i nożem (substytutem noża) w ręce.

Pointa: należy unikac agresywnych kolesi z agresynymi psami.

Ja kiedyś zawróciłem na ulicy z powodu powyższego i nie żałuję; mam mniej szwów na ciele i dalej lubię psy.

Pozdrawiam, Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
dobra fucha!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 849
gdzieś na początku tekstu było o poświęceniu jednej kończyny aby zadusić psa paskiem, jak by ktoś tak poświęcił kończyne jakiemuś przypakowanemu (czyt. amstaf, pitbull itd.) pieskowi to raczej by sie z bulu posrał.
Kiedyś jakiś wielki malamut wyskoczł nagle do mojego psa i zanim zdążył go złapać ja w przypływie adrenaliny wypłaciłem mu soczystego loda w pysk ( był duży to nawet nie musiałem sie bardzo schylać) bydle przystopowało i s******liło dopiero jak krzyknołem. ale na amstafy to raczej nie działa chyba że kotoś jest dobry i bardzo mocno za***ie w nos zanim tem mu ręke u******li

"...lekcją obrony jest każdy cios wroga..."

"...lekcją obrony jest każdy cios wroga..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej jest sie położyć na ziemie i nie odychać i cie pies powochą i pujdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
.....a może jeszcze obsika,buhahahha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium