SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej!
fajne haslo z zapalniczka na psa
poskutkowalo by w epoce "kamienia lupanego"
a nie prosciej delikwenta znaczy sie psa szokerem potraktowac???




Zmieniony przez - jim w dniu 2001-08-28 09:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spox. Pare lat postepow w klonowaniu i bedzie mozna z wlasnym szablozebem spacerowac na smyczy, a wtedy zaden kundelek nie podskoczy.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Z tą zapalniczką to można wyskoczyc do jakiegoś małego kundelka (nie obrażając kundli), a nie psa-killera.
Jest taka teoria, mówiąca, żęe kiedy pies atakuje, należy położyć sie na ziemii, zakryc rękoma kark i czekać. Atakujący pies POWINIEN wg tej teorii podejść powąchać, obsikać i iść dalej (w ten sposób wyraża swoją wyższość).
Tak wiem, że to absurd, ale nie ja to wymyśliłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
))))))))))))))))))))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli pies ma dobrze poukładane w głowie :) Jeśli wypaczono mu psychikę "odpowiednim" szkoleniem zacznie się z Tobą bawić (czyt. szarpać).
Widziałem kiedyś film, na którym dwóch złodzieji przeskoczyło płot pewnego warsztatu w celach wiadomych. Jednego z nich dopadły dwa owczarki niemieckie (na takie wyglądały - marna kopia) i nie pomogło delikwentowi położenie się na ziemię. Gdy przyjechała policja, jeden z policjantów musiał psy zastrzelić żeby w ogóle podejść do, jak się okazało, nieboszczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Też to widziałem. Jeden z kolesi zdąrzył uciec ale drugiego zagryzły. Straszna śmierć ale nikt mu tam nie kazał włazić.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli to pies nie suka, to mały problem, parę lat temu obrobili gościa i nie pomoły mu psy-mordercy, po prostu złodziej miał przy sobie podpaskę nasączoną krwią cieczkową suki i psy zgłupiały, nie wiem tylko, ćzy zamiast zagryzc nie zerżneły go, ale to już inna bajka, sposób dobry, tylko chyba mało praktyczny na ulicę -))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem kiedyś "Przygody Tomka" Szklarskiego. W jednej z książek Tomuś miał spotkanie z, bodajże, tygrysem. Tak mu popatrzał w oczy , że tamten po prostu odwrócił się i odszedł.
Być może jest to "między bajki włożyć" bo jak ogólnie wiadomo, patrząc psu prosto w oczy (zakładamy, że pies nie odwraca wzroku) prowokujemy go tym samym do ataku.
Czytałem też, że jak Oyama "krzyknął", zwierzęta padały na ziemię udając martwe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PP, tez to czytalem w dziecinstwie
I jeszcze powiedzial, ze to nie hipnoza tylko tygrys wyczul milosc czlowieka..........no miedzy bajki na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, tygrys zwierz normalny :) Zresztą one kochają się tylko między sobą...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium