SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5038
A tak wogle to fox poco ta siekiera w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
Pewnie - żebra przebiją płuca, a jak masz silnego kopa, a pies stoi przy ścianie, to mu żebro drugą stroną wyjdzie i wbije się w ścianę - wtedy pies nie będzie mógł się ruszyć i możesz z nim robić co chcesz. Ja tak zawsze robię.

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
BAR_tek: ja zawsze mam przy sobie noz... obalic sie z psem po to, zeby go zglednie unieruchomic, teraz pomysl zeczywiscie wydaje mi sie glupi, bo psina ma latwy dostep do szyi Ale dzgnac szybko przemieszczajacy sie obiekt jest nie latwo. A siekiera w profilu... Coz to moja ulubiona Przynosi mi szczescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
400 metrów przez płotki do pomieszczenia zamkniętego!(albo na drzewo). wiem że piesek jest szybszy ale jak masz coś w pobliżu to nie wdawać się w walkę bo wdg. mnie człowiek ma małe szanse (szczególnie przeciwko trenowanemu psu)
pOZDRAWIAM, Szturman.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
temat jest poważny. większość małolatów prowadza się z pitami i innymi amstafami bo to ładnie wygląda. zgroza mnie bierze jak widzę że puszczają takie zwierzęta bez kagańców wśród ludzi. Ostatnio obserwuję że Straz miejska i policja robia dobra robotę waląc mandaty za takie postępowanie.
Osobiscie zdażyło mi się bronić przed atakiem dobermana (1 raz) i dobermana i rotwailera (1 raz). za pierwszym razem poskutkował gaz pieprzowy- ten sposób ma tą niedogodność ze trzeba pozwolić na podejście zwierzęciu stosunkowo blisko i uzyc dużej dawki, za drugim razem użyłem amunicji gazowej na krótkim dystansie i kiedy po wystrzeleniu ślepaka nie było praktycznie żadnej reakcji oddałem dwa strzały amunicją gazową CN co spowodowało ucieczkę psów oraz ich właściciela.
słyszałem o skuteczności paralizatora elektrycznego ale na psach nie sprawdzałem osobiście.
myślę że z "gołymi rękami" jest spory problem z obroną.

Zmieniony przez - ggobo w dniu 2004-09-05 23:29:49

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
"mocno w zebra i po sprawie nawet na pitke nie ma bata jak mu zeberka przebija pluca..."

LOL. Nie wiesz co mowisz. Pitbulle, bullterriery i pokrewne to mozesz sobie kopac do woli, padna predzej ze smiechu. Pomijam juz, ze atakowany przez zdeterminowanego psa (takiego jak wyzej), zesrasz sie w gacie ze strachu i caly misterny plan w p..du. Ale rozne rzeczy sie zdarzaja. Moze np. zdazy przybiec wlasciciel..?
Ja widzialem kiedys, jak kolege zaatakowal kaukaz, przewrocil go i na szczescie zaczal od nogi. Wlasciciel (kolega nr 2) w momencie ataku stal obok, zareagowal szybko, ale piesek cos slabo sluchal i chwile to trwalo, zanim go odciagnal przy pomocy tatusia. Noga wygladala kiepsko, ale chlopak chodzi.

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
No to jak do ciezkiej cholery ludzkosc przetrwala te 70.000 lat?? Przeciez nie od zawsze mamy gazy i noze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
gazy nie, ale noże... oj od dawna

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
A tak z innej beczki...
Zdarzylo sie wogule komus, zeby go z wlasnej nieprzymuszonej woli jakis pies zaatakowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
"If a dog gets a bite on you, (arm is most likely) don't pull away, push in. Dogs teeth are curved inward. Shoving a limb down his throat will cause the dog to try and get a better grip, keep shoving in. Use your other arm to hook around it's neck, drop to your knees forcing the dog to a prone possition, use all of your weight and lean forward quickly, still shoving your arm into it's mouth and pulling in from the back of it's neck with the other arm. Eventually this will snap it's neck."

Moze sie to komus przyda.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium