SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o nowofutlandy to raczej bardzo miłe i pokojowo nastawione psy, nawet kiedy warczą "raczej" nie mają ochoty zaatakowania ciebie (można się wystraszyć zwłaszcza nad wodą kiedy złapie cię takie psisko za nadgarstek i zacznie ciągnąć do brzegu, zdarzają się takie wypadki. Psy tej rasy mają głęboko zakorzeniony instynkt do wyciągania wszystkiego co znajduje się w wodzie, pies który nie został odpowiednio ułożony może zrobić taką rzecz). Prawie wszystkie nowofut. stają na tylnych łapach kiedy się cieszą lub chcą bawić, w przypadku spotkania z obcym psem możemy odczuć pewien dyskomfort. Jeśli chodzi o "utopienie" nowofut. to w wodzie powyżej pasa (gdzie dosyć swobodnie stałem) a mój pies nie dotykał wszystkimi łapami dna radziłem sobie z nim dosyć swobodnie, ale trzeba uważać nowofut. nieźle nurkują ( nawet do 6m.), więc nie puszczaj odrazu!

ps. J.Pałkiewicz w swojej szkole survivalu prowadził walkę z psem (dokładnie dobermanem), więc jeśli są zainteresowani....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobają mi się wypowiedzi pabloz-a, gość zna się na żeczy, i nie wciska kitu z kreskówek. Narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
A ja wam powiem tak(;_) ) najlepiej to miec duzego kota pod reka.
jakies 2 mc-e temu bylem na dzialce i tam .. wielki kundlo owczarek ok.50 kg- jakiejs facetki i kot ok. 7~8 kg- taki calkiem niemaly(nie jestem pewien ile bo kata nie mam). no i oczywiscie pies za kotem i tak chyba z minute kot ucieka az w koncu sie zatrzymal(akurat jakies 10 m ode mnie). Jak za***al pazurami psu po nosie to to role sie prawie ze odwrocily. nigdy nie widzialem tak skowyczacego psa. krew sie lala a pies tylko wycieral lapami nos(tak jak kiedy czuje dym). fakt ze kot chyba tez oberwal bo cos kustukal i na drzewoo nawet nie mogl wejsc ale faktem jest ze wygral
no ale to byla historia nota bene

tak poza tym to chyba niezla moze byc wiatrowka

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Roznica miedzy owczarkiema pitem jest wieeeeelka. Pit przy szarzy ma glowe nisko ziemi po to aby pierwszy strzal nie byl w nochala czy na oczy.Bynajmniej z mojego doswiadczenia to wiem nie wiem jak inni.Czesto ludzie na moim osiedlu zamykali pity w piwnicach na tydzien a potem wpuszczali tam koty i mlode psy.Ale to trzeba miec juz korbe.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6954
Dobry pies to MARTWY PIES!!!Nie cierpię psów, ale jeszcze bardziej nie cierpię królików!!!

KILL THE WABBIT!!!!!!

KILL THE WABBIT!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


U mnie na osiedlu jest taki piesek. Co jakis czas skubany ucieka ze swojej zagrody i jest jedna wielka zadyma. Ludzi nie atakuje hehe za to chyba lubi pudelki;> ostatnio taka babka lazla ze swoim pudlasem nic prawie z niego nie zostalo biedaczek ehz;> Piesek jest rzeczywiscie bardzo grozny wlasciciel napakowal go jakimis koksami i 3 kolesi nie moglo go odciagnac od tego pudla lali go wszedzie i jak sie tylko da wrescie zlapali go za pysk otworzyli mu ryjek tak zeby puscil pudelka;> hehe potem zaczeli go dusic ,az sie krew z pyska skubanca lala nom niestety bestia nadal zyje i wszyscy czekamy ,az znowu pojawi sie na wolnosci... ;> moj biedy kundel eheh chyba bede lazil z tluczkiem do miesa jak bede go bral na spacer nie ma istoty zyjacej ktora nie padnie po takim ciosie zwanym "Tluczko***" ;> hehe

blo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ała!

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854


Pozdro - Tomek - aktualn, oglonorozw, hobby, strong
"Rano se radio włączam by posłuchać jak te h..e tkwią w tych ***...ch korkach "

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200
zmacek generalnie owczarki nie tchórzą po strzale, zależy od tego jakich rodziców miał psiak, to samo się tyczy bulków, pies z dobrym charakterem, powinien być cięty ale posłuszny. Cięty w czasie walki praktycznie nie reaguje na bodźce bólowe, a raczej jeszcze podjudzają go do skuteczniejszego ataku. Wiziałem już jak kot pogonił niejednego psiaka hehe śmieszny widok. Moja babcia zamknęła mojego poprzedniego owczarka na stryszku ze swoimi 5 kotami (bo się sąsiedzi bali jak był na podwórku niby) i do rana załatwił wszystkie. Na tresurę taka laska przyprowadzała pitta i za chiny pies nie chciał nic z siebie wykrzesać do walki, po prostu mógłbyś go zatłuc i nic. Kiedyś przyszła ze swoją 4-letnią córką i jeden z naszych treserów ją chciał pogłaskać a jak ten pitt to zobaczył to omało co faceta nie zeżarł. Ale najlepszym hitem jest kot mojej kumpeli Asmodeusz i jej pies Brutus ( doberman hehe). Kot łazi za psem wszędzie, żrą z jednej michy a jak ona chce psa skarcić jak coś przeskrobie to kot przychodzi i na nią miauczy. Mówię wam przejaja. pozdrowka


Są drogi, którymi nie powinno się podążać i są miasta, których nie powinno się zdobywać (Sun Tzu, The Art of War)

Są drogi, którymi nie powinno się podążać i są miasta, których nie powinno się zdobywać (Sun Tzu, The Art of War)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
AAAAAAAAAdzia!!!

Pozdrowionka

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium