SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Dzieki za soga...nie jestem wielki...nie mam na odzywki

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


hmmm nie wiem ..ale nie ufał bym za bardzo opisom zawartym w książkach
może dlatego że ludzie zajmujący sie psami czesto maja odnienne zdanie...
a jeśli ktoś uwaza że terier to fajne psisko i mozna go układać do woli jak labradora ... to niech sobie lepiej kupi yorka - bedzie miał 2w1 :)

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Te4 ksiazki maja wlasnie uzmyslowic ludziom,ze terrier tytu bull to nie labrador,jego ulozenie nie moze byc porownywane do tresury np owczarka niem.Dlatego wlasnie lepiej zapoznac sie ze stosowna lektura przed podjeciem decyzji o wyborze rasy.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
" pitbull attack and then shot 2 dead " - obejrzalem to i stwierdzilem, ze amstaff (przynajmniej tamten) jest straszny!
Hm.. A co do obrony to wystarczy mi doberman ? Tzn. do obrony przed innymi psami i ew. jakimis napastnikami. Pozdr!

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to poproszę o soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl, a następnie kliknij na pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
zeby byc scislym-amstaf to nie pit.Co do dobermana-nie chce tutaj prowokowac rozmowy dotyczacejpojedynków miedzy psami...ale doberman to pinczer,nie zostal stworzony do walki z psami.A niektore rasy powstaly wlasnie w tym celu...wiec przy konfrontacji z takimi przedstawicielami psiego świata doberman nie ma za dużo szans.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
natomiast dobrze ulozony doberman moze byc dobrym obroncą przed napastnikiem.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2003-05-07 00:45:09

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawie każdy pies nad którym sie pracuje spełnia z czasem oczekiwania właściciela..czy to będzie doberman.. seter..terier...wilk...
nidawno rozmawiałem z człowiekiem który twierdził że jego suka szczenna
jamnik !! obroniła go przed atakiem jakiegoś mutagena kaukazo-podobnego
i co wy na to ?? nie bardzo wierze....ale jego ślubna potwierdza ten incydent..JAMNIK MONSTER of DEF. ?? :)
ps. chyba oddam obydwa amstafy i wezme jamnika - kurcze kiler nie pies :)

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3426
jeśli chodzi o obrone przed psem dobry motyw jest z dwoma kijami lub czyms podobnym, jak się na ciebie rzuca wystawiasz kij przed siebie on go chwyta (w większości tak robią) a ty drugim możesz go nauczyć posłuszeństwa :) albo skuteczny też jest centralny kop w nos besti :) albo padnie albo cię zagryzie na śmierć:)

________FIGHT__________

________FIGHT__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Co do jamnika-killera...teoretycznie taka sytuacja jest mozliwa,jezeli w obronie wlasciciela wystąpila suka.Z doswiadczenia wiem,ze nawet dorosly,silny pies moze różnie zareagowac w takiej sytuacji...także uciec,przy konfrontacji z mniejszą suczką.
Co do 2 kijów na psa-wyszkolony na obronce pies może dążyc do zaatakowania człowieka,kije ominie.
Pozdrowionka!
(Amstafow na jamnika bym nie zamienial)

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z dwoma kijami na psa ??przepraszam ale z jakiej bajki się uwrałeś ??
od kiedy to pies widzi niebezpieczeństwo w kiju(mówimy o terierach)
...wybacz ale nie podzielam twojego optymizmu..

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium