SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


"dresiarzy i innych d****i.ludzi któzy w psa nie inwestują czasu,pieniędzy"

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz inwestuja,inwestuja.Faszeruja te stworki roznymi koksami a i trening specjalistyczy przeprowadzaja jeden daje psu do aportowania jakies ciezkie przedmioty itp cwiczenia na sile.

1.o toto cos mnie chodzi na zdjatku coto???to jest ten najgrozniejszy mutant???
2.miales dac jakies linki do filmikow z akcjami tego bydla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
tych najgrozniejszych jest troche wiecej

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest własnie to "bydle" ..zwie się w skrócie pitbull..według mnie amstaff jest dużo ładniejszy ale nie mnie sprawny,silny a przedewszystkim bardziej zrównoważony psychicznie...linki wrzucę jak wrócę do domu praca.praca ...
kilka liknów do hodowli :
www.gangstaff.com.pl
rragnarr.w.interia.pl
www.bramy.net.pl/aptus/
i ogólna o psach bojowych:
www.psybojowe.pl
a filmiki po powrocie do domciu

walka to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to na zdjeciu to bullterrier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moze robilibyscie jakis ranking najlepiej ze zdjeciami tych kreatur od najgrozniejszego w dol.
Zeby wiedziec co mozna kopnac a czego nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
.

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopac mozesz wszystko co ma mniej w klebie niz 30cm. Np. jamnik, pinczer, jorksik i podobne. Jak chcesz kopac psa, ktory ma pysk wielkosci wiadra, dziennie spozywa kilkadziesiat kilo miesa i potrafi jednym 'klapnieciem' odgryzc noge to powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386


cos nie moge wyslac zdjecia

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386


a nie, jednak moge

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A to zdjecie sklonilo mnie do refleksji...
Co wy na to zeby kiedy pies jest juz zbyt blisko by ewakuowac sie na dach kiosku,drzewo itp. : dac mu plecak do gryzienia i jesli mamy kose to dzgac go!A jesli nie mamy noza to moze plecak przedluzy nasze zycie o kilka,kilkadziesiat sekund moze cos sie wydazy...
Albo to juz pomysl z gatunku sf dac mu plecak do gryzienia do paszczy i nakryc go masa ciala tak ze kladziemy mu rece na lbie i zrobic takie zegarowe zapasnicze obejscie w parterze z plecy psa polozyc caly ciezar ciala na nim jak waze kolo 100 kilo to moze na jakis czas go to zatrzyma???caly czas przyciskalbym jego leb do ziemi obiema dlonmi i cala masa na nim...hehehe wiem ze to czysta teoria pozbawiona jakiegokolwiek doswiadczenia w praktyce ale teraz prozba do wlascicieli sprobojcie przeprowadzic taki experyment i dajcie wynik jego na forum
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium