SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186052

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do łowcy:jak wsadzisz atakujacemu psu palce w oczy a tym bardziej palec w tyłek to stawiam kratę browca,wódki,coca-coli,mleka czeg osobie życzysz...tak na poważnie po co takie psy?wymienię kilka rzeczy(mam oczywiście na myśli osoby zdrowe psychicznie ):
1.decydujac sie na takiego psa wymaga od ciebie ogromnej konsekwencji..tak jak ze sztukami walki trenujesz uporczywie masz wyniki to samo z tymi psami..
2.jest kilka zasad które należy przestrzegać..tu głownie w człowieku wyrabia siecierpliwość..
3.miałem kilka psów w swoim zyciu ale żaden nie był przywiązany do CAŁEJ mojej rodziny jak amstaff..
4.w mieszkaniu zaczowuje się jak najprawdziwszy kanapowiec )
5.nie ma drugiego takiego pieszczocha jak on..to najbardziej podoba się moim dzieciom (2 i 4 lata)
6.trenujesz w sobie odpowiedziałość..po storkoć odpowiedzialnośc..
7.na koniec dobrze wychowany to wspaniały przyjaciel rodziny,zabaw z dziećmi,obrońca,towarzysz itp..itd...
wiele z tych cech wynika też skąd piesek jest brany ..jeśli od rosjan za 300 pln to współczuję ale jak z dobrej hodowli to polecam go jak najbardziej

do jakuba... tak jak napisałem wyżej i w pierwszym poście to jest wina tylko i wyłącznie człowieka (moja żonka z moim nie wychodzi) tzn jego wychowania,sposobu postepowania,"skrzywień" psychicznych,pochodzenia..głownie jednak wychowania..ja swojego amstaffa nigdy nie puszczałem gdy był mały (dla jego bezpieczeństwa) i nie puszczam teraz dla bezpieczeństwa innych psów..taki pies powinien sie wybiegać..dlatego jego spacery są o dziwnych godzinach 5 rano,24 czsami nawet 1 żeby mógł sie wyszaleć...


ps

ale sie rozpisałem.. wystarczy...tu ma być o sztukach walki....
jeśli ktoś ma ochotę podyskutowąc o psach obronnych,technikach wychowania itp..itd zapraszam na priv

walka to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mam doswiadczenia w tym temaciei mam nadzieje ze nie bede mial
Ale...jakis czas temu gazetce "Komandos" byl artykul o obronie przed psem wilczurem i byly tam jakies stare obrazki z karate i jeden z tych obrazkow przedstawial jak czlowiek kladzie sie na plecy lapie psa nogami(tak jak w gardzie bjj!)i dusi kundla lamiac mu wszystkie zebra.Tak sie zastanawiam i najpierw pomyslalem ze to idiotyczny pomysl bo zwierzak zdazy ugryzc ale moze nie bedzie myslal o gryzieniu jak mu zmiazdzymy zebra i nie bedzie mogl oddychac???I tu prozba do osob ktore maja psy co o tym sadzicie ktos probowal a moze ktos sprobuje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wilka to nie będę sie wypowiadał..po prostu nieznam tej rasy..ale jak byś sie posiłował,pobawił z moim amstaff'em to stwierdziłbyś że oprócz karabinu maszynowego,uzi albo czegos takiego i troszkę szczęścia to stając do walki z psem bojowym twoje szanse na zwycięstwo spadają dramatycznie do zera..jak chcesz mogę podesłać kilka filmów pokazujących szkolenie psa bojowego )



walka to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawaj te filmiki!!!
Nigdy sie tym tematem nie interesowalem ale ostatnio co drugi dresiarz pelza z jakims pitbulem czy innym dziwnym stworem wiec lepiej wiedziec co nieco.
mam jeszcze dwa pytania:
1.co to za pies? ktory ma lep ja rekin???za***iscie to wyglada jak jakis mutant hybryda ssaka z rybą!
2.czy to bydle jest wstanie wejsc za mna np na drzewo albo na dach samochodu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
1. masz chyba na mysli bullteriera
2. nie no bez przesady z tym drzewem, pytanie tylko brzmi czy dasz rade uciec i wejsc na to drzewo bo w to niestety watpie.

bawie sie czasami z moim bokserkiem tak ze go przygniatam cialem i zakladam duszonko (mata leao) i mimo, ze jest to szczeniak to dosyc sprawnie udaje mu sie wydostac. inna sprawa ze nie dusze na maksa ale psy sa naprawde bardzo zwinne i szybkie i wydaje mi sie ze jedyna metoda to spier....c jak sie uda. kombinowac to mozna jak juz ci chwyci zebami i naprawde nie masz innego wyjscia (o ile nie zemdlejesz).

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wk******a mnie te koksiki z tymi swoimi bestiami... tylko z gunem na nich. A tak w ogole to niedawno na podwórko mojego wujka sie wpakowala dzika bestia sasiada. Moj wujek mial pod reka jaks metalowa rure i tak P*******Ą temu psu ze ten stracił przytomnosc a jak sie ocnkał to zwiewal ile sil w nogach. Ja bym jeszcze poszla dokopac sasiadowi za brak wyobrazni i odpowiedzialnosci. Osobiscie ja sie nie widze w starciu z takim psem a jak sie widze to raczej kiepsciutko. W ogole gdzie ludzie maja rozum to ja nie wiem.

"WIECEJ NIZ DOBRYM SŁOWEM ZDZIAŁASZ DOBRYM SŁOWEM I SPLUWA" AL CAPONE

Ewelina-fighting girl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako amator(może już nie ) chciałbym poraz tysięczny zwrócić uwagę na to że pies za atak nie odpowiada..ODPOWIADA WŁAŚCICIEL..i w razie czego to on idzie siedziec..to człowiek odpowiada za wychowania..jeśli pies taki trafia do za przeproszeniem ******lniętych ludzi ( patrz bandziorów,pijaków,dresiarzy i innych d****i.ludzi któzy w psa nie inwestują czasu,pieniędzy) to takie rzeczy tak niestety sie kończą..osobiście uważam ,że w jakiś sposób hodowla,sprzedaż,wychowanie takich psów powinno być pod kontrolą..ustawa jest ale co z tego..zero egzekwowania..co do żelaznej pały..to akurat był 1 przypadek na sto..nie chciałbym być w skórze twojego wujka następnym razem ..

walka to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo ze to był przypadek 1 na 100, ale jak ma sie bronic przecietny człowiek przed tymi po***ami co kupuja takie psy? Po prostu nie moze. Masz calkowita racje ze powinno to wszystko jakos kontrolowane ale jak? Na polskie prawo lepiej nie liczyc...

Ewelina-fighting girl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
jak to jak ma sie bronic?? jak zobaczy dresiarza z takim psem to czeka, az taki delikwent bedzie bez psa i wtedy napier....a dresiarza pala.

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do jakuba::tak jak w judo zejdź przeciwnikowi z drogi ..czekaj..zaatakuj kiedy będzie słaby

do eweliny:: lepiej przejść na drugą stronę ulicy..żadne gazy,pieprze pistolety gazowe nie pomogę w starciu z agresywnym bulowatym..taki d****i trzeba wychować jak powiedział jakub

walka to moje życie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium