SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
El Ratton, szkoda słów, naprawdę

Danbog, nie staraj się teraz zmieniać sensu bezsensownej wypowiedzi o snajperze(powiem szczeeze-dal mnie to bradzenie wariata). Pisales, ze pozabijalbys WSZYSTKIE psy, teraz juz twierdzisz ze ta jedna osoba(SNAJPER) ma byc wlasciwie tylko na postrach, a tak naprawde nic zlego nie zrobi. U podstaw twoich wypowiedzi lezy po prostu jakiś lęk, podejrzewam coraz mocniej, ze paranoidalny. I ty bys te psy pozabijał, wiec juz roli twojegp "snajpera" nie zmieniaj.
Ale w kazdyn spoleczenstwie znajdzie sie jakis radykal, gloszacy chore i nienormalne hasła, ubierający je w rzekomo racjonalne dowody. Kiedys w Niemczech był taki maniak, nienawidzil Żydów. Potem niektorzy poszli w jego niacy slady, pojawili sie ludzie pelniacy role snajperów...ale jestem prawie pewien, ze powtorka z tego szalenstwa psiego gatunku nie dotknie.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
danbog, nie oslabiaj mnie juz tyradami o eliminowaniu (jeszcze w tak bestialski sposob) bezpanskich kundelkow, bo to zenujace... Widze, ze jestes zwolennikiem chorego panstwa policyjnego, tylko nie wiesz za bardzo, jak to dziala i jak to zrobic, zeby dzialalo. Odnosze podobne wrazenie, jak Pittt, masz jednak chyba psia paranoje, moze na razie niegrozna i wystarczylaby jakas dogoterapia...? Tylko sie nie obrazaj i nie unos, po prostu pisz mniej glupot. Pozdr.

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
http://wiadomosci.onet.pl/1152000,11,item.html 

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Pomijając juz wychowanie tego psa.
Mam właśnie roczną chrześnice i nie wyobrażam sobie jak mozna było tak nie dopilnować dziecka. Temu dziecku mogło się przytrafić cokolwiek np. mogło się udławić jakimś przedmiotem. Ale o tym nie napisaliby w wiadomościach bo mało sensacyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419
Ja ciesze sie ze danbog mowi cos od siebie bo troszke racji co do niektorych spraw ma. np. na pewno psy biegajace luzem to jest jakis problem, tyle ze rzadko sa to zwierzaki z wykazu ras niebezpiecznych, ja przynajmniej nie spotkalem sie z watahami amstaffow.

Tyle ze niekoniecznie snajper.

A co do korzysci i strat z powodu istnienia psow obronnych; ja mialem rottweilera ktory juz jakis czas temu dozyl swoich dni. Byl wyszkolony, nigdy nikogo nie zaatakowal ale ja w jego obecnosci moglem spacerowac gdzie chcialem i o dowolnej porze, w nocy tez moglem spac spokojnie bo wiedzialem ze w razie czego stanie w obronie swojej ludzkiej rodziny. Nie da sie zrobic zestawienia statystyk pogryzien przez zle wychowane psy vs liczba uniknietych rozbojow i pobic dzieki samej odstraszajacej obecnosci psa wlasciwie 'uzytkowanego' ale mysle ze niekoniecznie wypadlaby ona na niekorzysc 'bestii'.

Co do egzekwowania prawa - jedyne co chcialem napisac to to zeby wykorzystywac to ktore juz istnieje a nie mnozyc paragrafy.

A jesli chodzi o efekt psychologiczny - czlowiek zyl razem z psami jeszcze na dlugo zanim zamieszkal w miastach i nie byly to yorkshire terriery do ozdoby jaskin tylko raczej te co bardziej potulne wilki ktore z czlowiekiem polowaly i strzegly jego domu, oczywiscie ja pewnie jestem 'psiarzem' i jestem nieobiektywny ale tak jak nie ma nakazu posiadania psa nie powinno sie tez wprowadzac zakazow.

Stary rynek bez golebi tez troche by stracil. choc fakt ze sraja.

Jezeli chodzi o to ze czlowiek sam moze sobie zrobic krzywde i nikomu nic do tego to juz chyba w ogole OT ale niekoniecznie tak jest (obciazenia dla podatnika chociazby jezeli ktos taki nie daj Boze skonczyl dzienne studia np. i nie zdazyl jeszcze zwrocic tego panstwu w podatkach, nie wspomninajac o rodzinie).

Nawet jak wystrzelasz wszystkie psy, zawsze moze ci spasc na glowe szybowiec:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Eeee tam, przekwalifikuje sie snajpera i bedzie strzelał do szybowców!

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1751
Wow ! Cóż za zmasowany atak kynofili .

Napisałem że jestem zwolennikiem eksterminacji wszystkich bezpańskich psów w miastach, oraz że jestem przeciwnikiem trzymania tych groźnych drapierzników w aglomeracjach miejskich.
Celem wprowadzenia ustawy o zawodzie snajpera miejskiego było między innymi ograniczenie kosztów zwalczania plagi psów. Dlatego uważam że kożystniej było by utrzymywać 1 osobę na stałe , niż armie przez miesiąc( bo nawet po wytępieniu psów w ciągu miesiąca pojawiły by się nowe - pożucone przez właścicieli ). Nie ukrywam że za najkożystniejsze uważam takie rozwiązanie które zupełnie wyeliminuje psy z ulic , jednak mam świadomość że praktyczne osiągnięcie tego stanu wymagało by poważnych nakładów. Dlatego za kożystniejsze uznaje działanie mniej gwałtowne , ale wytrwałe.

Po raz kolejny przedstawiłem swoje stanowisko i poraz kolejny nie spotkało się ono z akceptacją. Wychodzi na to że kynofilia jest bardziej rozpowszechniona niż sądziłem. Wasze wypowiedzi odzierają mnie z resztek złudzeń że sytuacja ulegnie w przewidywalnej przezemnie przyszłości poprawie.

PITTT !
Już wykazywałem różnice pomiędzy faszyzmem a moim poglądem.
https://www.sfd.pl/temat211500_strona2/
Przyjmujesz rozszerzoną definicje człowieczeństwa ( włączając w nią wszystkie samoświadome stworzenia ). Może i słusznie. Tylko że jeżeli tak to powinniśmy być konsekwentni i rozciągnąć także na inne gatunki poza psami. W moim odczuciu psy nie są zwierzętami najbardziej na to zasługującymi choćby ze względu na swoją agresywność.

Myśle że zwróciłem swoimi wypowiedziami szanownym kolegom kynofilom uwagę że sprawiają mi swoją pasją spory kłopot ( i tak mam fart bo są tacy którym sprawiono większy ). Uznajecie moje stanowisko za radykalne ( to taka inna nazwa konsekwencji ). Chciałbym zwrócić uwagę że obecny stan rzeczy powoduje dalszą radykalizacje moich poglądów , więc może sami wpadniecie na lepszy pomysł.

Zresztą dyskusja traci sens ponieważ mielimy wciąż te same argumenty przypisując im różną wartość. Ponieważ chyba wszystko zostało już powiedziane niech każdy rozsądzi we własnym sumieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
kynofilom, LOL.
O ile w moim przypadku rzeczywiscie mozna mowic o "kynofilii"(przyznaje się), to w przypadku innych twoich oponentow raczej tego nie ma. A mimo wszystko wysmiewają twoje pomysły.
Zachowujesz się jak ktos cierpiący np na arachnofobie, kto wmawia ludziom nie bojącym się pająków, że są arachnofilami. Tylko dlatego, ze ona sam jest chory i nie potrafi zrozumieć, że ktoś kto nie obawia się pająka nie musi być od razu jego miłośnikiem i fanem. Z toba jest dokładnie tak samo. Gdy ktos nie boi sie psów i nie przeszkadzają mu one-jest przez ciebie nazywany "kynofilem"-bo w twoim przypadku paranoja jest juz dosyć rozwinięta

Danbog, nie wydaje ci się czasmi, ze ludzie bacznie ci się przyglądają?
A moze ktos cię śledzi?
a może to nie ludzie...tylko psy?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086


DANBOG, CHCESZ NAMIARY DO TEGO KOLESIA???
MIEJSKI SNAJPER!!!!

L O L

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260


Nie mogłem się powstrzymać żeby nie wkleić w tym miejscu zdjęcia swojego pupila.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium