Król Ronnie Coleman jest bez wątpienia jednym z największych kulturystów wszechczasów. Ma na swoim koncie 8 tytułów Mr. Olympia i jedne z najbardziej imponujących filmików szkoleniowych w Internecie. Jednak całe życie mistrzowskiego treningu zbiera teraz swoje żniwo. Niestety, Ronnie zbliża się do ósmej, ale z nadzieją, ostatniej operacji kręgosłupa.

Pisaliśmy o tym TUTAJ: Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji!

 

 

 

Termin operacji został przesunięty, ponieważ jak napisał Mistrz, musi odstawić leki przeciwzapalne, bo przez nie podczas ostatniego zabiegu za bardzo krwawił. “Mam teraz prawie 2 tygodnie do mojej planowanej operacji, która odbędzie się 6 lutego. To była najlepsza wiadomość, jaką słyszałem od dłuższego czasu, ponieważ nie cieszę się z tego, że planują usunąć moje jelita, aby mój kręgosłup mógł zostać wyjęty”.

Ronnie jest mężczyzną, który stwierdził, że będzie trenował zawsze, do końca swojego życia. Zapytany, czy cena, jaką zapłacił za tytuły, nie była zbyt wysoka, odpowiedział, że było warto. Jedyną rzeczą, którą zrobiłby inaczej, jest cięższy trening. Dla każdego, kto wątpi w słowa Mister O., Ronnie Coleman niedawno udostępnił post na Instagramie pokazujący jak ciężko pracuje weteran kulturystów na siłowni, zaledwie dwa tygodnie przed poważną operacją!

"Staram się jak najlepiej, aby moje ramiona i plecy były większe trenując samotnie w sobotę rano."

 

Po operacji, która go czeka będzie miał zakaz wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń przez 6 miesięcy, więc zapewne teraz stara się wycisnąć z siebie ile się da. Mamy nadzieję, że operacja zakończy się szczęśliwie i Mistrz szybko dojdzie do formy.Źródło: https://fitnessvolt.com/20297/ronnie-coleman-training-hard-just-two-weeks-surgery/

Komentarze (3)
natalijka

widać że siłownia stara, na każdej można ćwiczyć jak się chce.

0
lordknaga

to jest metroflex gym(ten prawdziwy) kazdy kto sie troche bb interesuje, powinien znac to miejsce :-)

0
domosos

Niby się trzyma ale to go kiedyś wykonczy, tak go poskąłda że będzie miał problemy z poruszaniem

0