Chociaż od jego ostatniego startu na Mr. Olympia minęło już 10 lat, legenda kulturystyki Ronnie Coleman wciąż zachwyca formą. 53- letni już, 8- krotny zdobywca tytuły Mr. Olympia, parę razy zapowiadał swój powrót na scenę, jednak ostatecznie zakończył karierę. Nie przestał jednak ćwiczyć, bo jak sam twierdzi kulturystyka to największa pasja w jego życiu. Ronnie od zakończenia kariery na scenie przeszedł w sumie 7 operacji. Miał kilka razy operowany kręgosłup i kręgi szyjne oraz dwa razy biodro. Niedawno podzielił się informacją, że po raz kolejny trafi pod nóż. Będzie to operacja kręgosłupa 12 stycznia, dzięki której ma nadzieję, skończą się jego problemy i cierpienie jakie sprawia mu dolna część pleców i lewa noga. Mimo bólu jaki mu dokucza, Ronnie dzielnie walczy ze swoimi schorzeniami i nadal wykonuje treningi nóg. Niestety po operacji będzie miał zakaz wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń przez 6 miesięcy! To go najbardziej martwi. Napisał jednak, że czasami tak musi być i trzeba zrobić to co konieczne, by było lepiej. Przestawiamy Wam również zdjęcie jego obecnej formy, która jak na taką ilość przebytych zabiegów jest naprawdę imponująca.

https://youtu.be/e_dVzY_s3u0

 

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

 

Komentarze (4)
Anonim

Troszkę wychudzony tem Coleman...

0
Masturbant

to jest imponujaca forma???

0
Fitplota

Jak na ten wiek nie jest?

0
jafrap

Fitpolta - nie wygląda totalnie źle, ale podobny mu wiekiem były kulturysta np. starszy (rocznik 1958) Francis Benfatto wygląda znacznie lepiej. Poza tym nie oszukujmy się, obciążenia jakie stosował Coleman rozwaliły mu kręgosłup a obecnie jest on niezgrabny z wyglądu i wysuszony. Powiedziałbym, że nieproporcjonalny.

0