SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - The Unbelievable

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9458

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623


hej hej wlasnie ogladalem film Ronnie Coleman - The Unbelievable i musze przyznac ze o ****aaaaaaaaa hehehehehhehehe ale on wielki jest mm sam nie wiem czy to te 52 cale w tv czy jak ?? aleee on jest ogromny mmm no ale m w tym filmie jest pokazany typowy dzien Colemana ale nie ma nic o koxxxie ?? jak to mozliwe ?? bo jakos mi sie nie cche wiezyc ze wyglada tak po tych kurczakach i kaszy ktora tam jadl mmm
wiec moje pytanie brzmi mmm
1) pytanie do ankiety czy pogabal wam sie film
2) czy wiecie moze jakie dawki soku on stosuje ?? moze znacie jego jakis wczesniejszy cykl ??
3) Czy on ma laske ?? bo na filmie widac ze nie
i 4 mmm a wlasciwie to 4 nie ma heeeee

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
wrzw - a oglądałeś już film bo oceniając go tylko po nim można stwierdzić że nie jest zbyt inteligentny wydawał się otumaniony powtarał to samo po 3 razy pluł do talerza i mówił z pełnymi ustami:P ale może to sterydy tak działają mimo to Ronnie wydaje sie sympatycznym człowiekiem ale jaki jest naprawde nie wim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Jego laska znaczy w zenskiej kulturystyce mniej wiecej tyle samo co on...

Miej takie malzenstwo za sasiadow i wybij szybe teraz...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
no wlasnie jak bys wybil szybe to poszedl bys do pierdla chyba bo tam w texxasie jest srogie prawo a on jest gliniazem

ps ma ktos moze jej jakies zdjecie ??

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Vicky Gates już nie jest jego narzeczoną - kur.wa byłem w Arlington przejazdem i miałem wstąpić na jego siłownie tylko problem w tym, że nie byłem sam i nie dało rady - co do pytań to myślisz Dajmos, że on CI powie - eeee słuchajcie teraz ide do kibla - wyciągnę porcję insy później załaduje kolejną porcję GH jeszcze został mi na dziś 600mg testy 40 z 80 Winstroli i 200mg Boldka 1500 100 900 innych badziewi... ehhh

Pomyśl - typowy cykl Prosa z MR.O to około 4g Testy 1,2g Deci 0,8-1g Boldka 50mg Metandrostenolonu, poza tym Anadrolu, Trenu, Masteronu, Halotestinu oraz porażające dawki GH+Slin.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
mmm ejjj to juz wiem czemu on jest policjantrem bo jak zlapia jakiegos chandlaza z koxxem hehehhehe to ma caly material za darmo mmm;) na pewno tak jest !!
mmm a jesli chodzi o to czy pokaze to na filmie to nie no domyslam sie ze raczej nie tym bardziej ze koxy w usa z tego co wiem sa nie legalne a on jest gliniazem wiec tym bardziej powinien przesztrzegac prawa itd itp aleeee mmm teraz to mnie zniszczyles uriel ttymi dawkami ktore wymieniles jaaaa
wogle znacie jakies fajne filmy o koxach z ktorych mozna sie duzo dowiedziec ?? (jest wogle cos takiego??)

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343


Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
kurde jak bym mial tyle kasy to na jego miejscu zmienil bym sobie laske mm chociasz z 2 strony wspolne zainteresowanie no i milosc nie wybiera ojjjj jakie to jest romantyczne hehehe

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Widzialem jej zdjecie jak miala 19 lat...

Najladniejsza murzynka jaka widzialem...

Jak mozna sie tak oszpecic na wlasne zyczenie...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Dajmos - zgadnij lepiej czy on jest na masie czy na rzezbie

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343


Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
no nie nie widzialem jej jak miala 19 lat i sam nie wiem jak mozna sie tak oszpecic bo ogolnie to mi osobiscie wogle nie podobaja sie umiesnione kobiety beeeeeeeeeeeeeee wrrrrrrrrrrrrrani troche !! mm wole takie delikatne kobiece mmmm takie slodziutkie mmmm jak moja mala slodka Agnes heeeeeeeeee mmmmmmmmm

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRAWDZANIE

Następny temat

Niewielka Nowosc : ORAL TURINABOL

WHEY premium