SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman Xtreme Gladiators Kraków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475





Pokaz Ronniego Colemana podczas Xtreme Gladiators Show, 27 sierpnia 2010, Kraków

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale tej wady najszerszego juz chyba nieda rady poprawic niestety a to widoczne jest bardzo . Po za tym to film chyba nie do tego dzialu he he .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
'Pros' w każdym calu.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
smok

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie to ze jestem zacofanym niepoprawnym politycznie ksenofobem homofobem i tam reszta nazw co poprawne media wymyślają.nie wątpliwie wiele wysiłku i soku poszło na taka sylwetkę ale jak dla mnie to jest przerośnięty warchlak i wypacza to trochę kulturystykę.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2607
dla mnie ma zabardzo napchany brzuch jak baba w ciązy

karawana oj dana dana za lenistwo krwawa plama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
no chłopaki policzyli wady u roniego bardzo fajnie o waszych wadach moznaby nakrecic telenowele na 7 sezonów wiec sie ogarnijcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2607
CHYBA U CIEBIE PARALITYKU

karawana oj dana dana za lenistwo krwawa plama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
Wypadałoby....bo sie smiesznie robi.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
Super forma. To sie nazywa Mistrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6674
Wez wyjdz stad z tym czarnuchem!

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

orale i trawienie.

Wiecej