Ośmiokrotny zdobywca tytułu Mr. Olympia Ronnie Coleman opublikował na Instagramie dość intrygujący post przedstawiający dwunastoletniego młodzieńca Morgana Nichollsa. Na filmie widzimy jak Morgan robi dwa powtórzenia przysiadu z obciążeniem 184 kg! Sam Coleman był pod wrażeniem możliwości dwunastolatka i napisał:

"To jest najbardziej niesamowity wyczyn siły, jaki kiedykolwiek widziałem w moim życiu."

Niesamowite w tym wszystkim jest także to, że ten dzieciak jest dopiero w okresie dojrzewania i już wykonał przysiad z obciążeniem większym, niż większość dorosłych mężczyzn. Z pewnością jeśli ktoś jest w stanie zaimponować Ronniemu Colemanowi, musi być naprawdę wyjątkową osobą! Z opisu postu wynika, że Ronnie jest związany z tym młodym człowiekiem. Ojciec Morgana, był podobno jedną z ważniejszych osób, które przyczyniły się do jego zwycięstw na Olympii. Coleman napisał jeszcze o dwunastoletnim Nichollsie:

"Ten młody chłopak ma zaledwie 12 lat i jest w wieku, w którym zacząłem ćwiczyć. On na pewno pobije wiele rekordów, może nawet moje zwycięstwa w Olympii. Jest to dla mnie oszałamiające i cały czas o tym myślę. Na profilu Morgana jest jeszcze więcej niesamowitych wyczynów."

Jeśli dalej będzie kontynuował treningi, pewnego dnia może stać się najsilniejszym człowiekiem na świecie. Zajrzyjcie na jego profil na Instagramie i obserwujcie jego postępy!

Komentarze (6)
Pullish Man

Rośnie młody trójboista. Oby tylko kontuzje były dla niego łaskawe to osiągnie niejeden sukces.

0
Anonim

Szkoda dziecka.

5
Kaziupir

Na tych filmikach wygląda na 20.

4
TomQ-MAG

niestety zaczynając ostro trenować typowo siłowo w tym wieku, pewnie w ilości operacji aparatu ruchu również pobije Ronniego

2
tzmi

szkoda że moich filmów nikt nie wrzucał z tego okresu dojrzewania bo by dzieciak blado wyglądał :x głupi polak po szkodzi. mogłem karierę robić

0
domosos

Ale to by Ci nic nie dało, kto by to widział jak za twych czasów pewnie internetów nie było

0