SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186076

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pit...
Ja nie rozpatruje tego "było-nie było"chodzi mi o postawe suczki..
a juz wiem że to mozliwe na 100%...rozmawiałem wczoraj ze znajomym ,ze związku kynologicznego i powiedział że u JAMNIKA TO NORMALNE ...uśmielismy się niezle ...a on mi jeszcze opowiedział pare innych zabawnych sytuacji
....np.jak golden 5cio miesięczny dorosłego rotwailera pogonił
(mam nadzieje że chociaż tu ludzie wiedzą że golden to pies mysliwski wysokich lotów - co zatem idzie bardzo podatny na agresje)

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Jak wiadomo "suczki"mają czasami baardzo ostrą postawe...jak każda samiczka-potrafi dać po buzi nawet pakerkowi

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


co ciekawe robą to bezkarnie :)

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Abstrah**ąc od tematu psów-nie zawsze bezkarnie-bo różni d****e po tej ziemi niestety chodzą.....

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaaa to zupełnie inna opowiastka :)
dzisiaj jade oglądać psiaka..(suczke)amstafa...cholera może 3 ciego bede miał.. wszak 3-ka to liczba Boza ;)

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie wrocilem z treningu i na plecach mam jeszcze swieze rany zostawione przez owczarka niemieckiego....

bieglem sobie przez las ktory jest niedaleko mojego osiedla. w pewnym momencie widze wilczura biegajacego sobie bez smyczy i kaganca, niedaleko jego wlascicielka. pies nie zwraca na mnie zadnej uwagi wiec biegne sobie dalej. zostawilemu ich z tylu kiedy slysze ze pies podbiega do mnie i nagle czuje na plecach jego lapy, a milisekunde pozniej zeby wbijajace sie w prawy prostownik grzbietu.
zadzialal odruch: odrot przez prawe ramie,prawy lokiec wyladowal na pysku psa, moim szczesciem wyje**lem mu na tyle mocno ze przywalil lbem o pieniek drzewa. w tym momencie poprawilem mu z lewej nogi.
pies poderwal sie z gleby i z podwinietym ogonem odbiegl kawalek i wlascicielka go zlapala.

jak zauwazylem mial ostro rozwalona morde o ten pieniek, a z moich plecow tez polala sie krew

heh z tego co czytalem w tym poscie to mam szczescie ze nie trafilem na jakas waleczna bestie albo bestia ma szczescie ze nie trafila na mnie

tak czy inaczej kolejne doswiadczenie i blizna do kolekcji



Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO TAK ...BIEGNIE SE JAKAIŚ MANEKIN TO CZEMU BY NIE ZAATAKOWAĆ ...znamy z autopsji ) ....ale właściciela psa to bym po pysku sprał...nie psa...
człowiek ma mysleć..jak pies szalał...to idź do lekarza...zeby nie wdała sie infekcja

"jeśli coś robić to raz....a dobrze.."
Qlsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
realQwinto: Napiszesz mi cos o dobermanach.. ?:) PS. Aha jesli doberman to suczka czy pies ?

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to poproszę o soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl, a następnie kliknij na pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Dobermann to król wśród pinczerów.
taki psi atleta, moim zdaniem dobry jako pies obronny, łatwy do szkolenia, wymaga duzo ruchu, duzo je

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
realQwinto wlascicielem byla dziewczyna a ja kobiet to nawet kwiatkiem... ale pare slow to jej powiedzialem, a jak sobie pomysle, ze kur*a w tym lesie bylo wtedy pelno dzieciakow na spacerach to mnie ciary przechodza.
pierwsze co zrobilem w domu to byla porzadna dezynfekcja rany

a tak na marginesie to zupelnie inaczej czyta mi sie teraz tego posta

swoja droga to na wyjatkowo tchorzliwe bydle trafilem zaatakowal skur**syn od tylu

Who dares wins!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium