SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186125

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Danbog, no comment.
Jak komus przeszkadzaja koty, wiewiorki, szczury, myszy, szerszenie, jeze, mrowki, tchorzofretki, drapiezne ptaki-to powinien я gory dostac pozwolenie na bron palna, chemiczna i biologiczna. Moje gratulacje, wspanialy tok myslenia

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1751
Nie chce mi się na poważnie przytaczać argumentacji bo spieraliśmy się już w dziale Samoobtona /Psy bez smyczy i kagańca.
A odnośnie toku rozumowania powiem tyko tyle że przyjmuje wasz i od gzisiaj zaczne zarybiać rzeczki piraniami ( takie ładne rybki ) , zaczne wypuszczać aligatora na spacery bo bardzo się nudzi pod łużkiem i planuje zakup swory wilków ( mieszkam w centrum 40 tyś miasteczka ). A jesli kogoś zjedzą moje pieszczoszki to sam sobie winny że się szwęda po ulicach bez sęsu , albo pływa jak głupi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Jeszcze raz gratuluje, podane przyklady idealnie pasują do sytuacji zwiazanej z psami

nieglupio piszesz czasami, ale pod tym "psim" wzgledem mnie przerazasz.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4168
Danbog, przyznaj sie - ugryzł Cię jakiś pies w dzieciństwie? Bo prezentujesz tu zaciekłość godną lepszej sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
no pisal w poście "psy bez smyczy i kagańca", ze mu jakis pies na drzwi siusia. Zerknij, poznasz jego arcyciekawe poglady w tej kwestii

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1751
Nie nie ugryzł.

Teraz nawet mam jednego ( u babci - bo ma ogródek, a ja w mieście mieszkam ). Przyprowadziłem przybłęde z pracy ( ale to długa historia ).

Poprostu uważam że psy to groźne zwierzęta. Na tyle groźne że nie mogą sobie luzem biegać po ulicach. A że niema pieniążków na utzymywanie schronisk i chycli to rozwiązanie logicznie żecz biorąc nasówa się tylko jedno. Może i przykre ale życie jagby mu się dobrze przyjżeć często takie bywa.

Mojea tzw. zaciekłość wynika raczej ze zdziwienia. Wasza Kynofilia wyłącza wam muzgi.
Czuje się jak ktoś kto usiłuje wytłumaczyć że 2+2=4 komuś kto mówi że milej jest jak jest 5,5.

Zmieniony przez - danbog w dniu 2005-08-03 22:02:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
twoja kynofobia wyłącza Ci mózg

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1751
Jak już pisałem niechce mi się klikać w kółko jedno i to samo.
Ze znudzenia przyjmuje wasz punkt widzenia . Kupie sobie psa i niech lata po mieście. Może coś wartościowego do domu przytarga. A jak będzie duży i agresywny to może wogóle nie będę musiał karmić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Nie przejaskrawiaj i nie twórz karykatury, to dizecinne.
właśnie podałeś przykład zachowania, które potępiam z całego serca. Z tm, ze ja nie rozwiażywalbym tego strzelajac do zwierząt.
Nie staraj się przyczepic mi metki bezmyslnego wlasciciela, który pozwala swojemu pupilowi na wszystko, zachowuje sie nieodpowiedzialnie i bezmyślnie. Bo to akurat z moich postów chyba nie wynika.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1751
PiTTT !
Nie bież tego osobiście.
Przejaskrawiam tylko tok rozumowania którym się posługujecie sperowadzając go do absurdu. Właściwie nie mogę robić nic innego ponieważ nie polemizuje nikt z moją argumentacją ( Psy bez smyczy i kagańca )jedynie piszecie że się mylę i tyle.
Wydaje mi się że w moim toku rozumowania niema błędu , a wszystkie "argumenty" przeciwko są natury emocjonalnej ( są więc typowym chciejstwem bez szans na rozwiązanie jakiego kolwiek problemu).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium