SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Komondor, bez komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Pitbullterrier a dokładnie American PitBull Red Nose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yossarian, co ty w ogole ******lisz??
Nie wiem co w tym dziwnego, ze swoje psy traktuje lepiej niz obcych czy sasiadow.
Moje psy sa czlonkami mojej rodziny, pelnoprawnymi.
Czy swoje rodzenstwo, matke, ojca traktujesz gorzej niz obcych???
Zaraz powiesz, ze to psy a nie ludzie-dla mnie bez roznicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vic - pewnie, że powiem - jesteś po prostu emocjonalnie niedorozwinięty skoro traktujesz swojego psa na równi ze swoim rodzeństwem i rodzicami, i powinieneś się leczyć,
pies to pies a nie człowiek, jesteś modelowym przykładem 'psiarza' których nietoleruję, choć osobiście cię nie znam ani nic mi nie zrobiłeś,
ciekawe czy byś wydał córkę za mąż, za takiego członka rodziny twojego kolegi

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myslę że yoyo ma fobie przed pieskami. A tak wogóle to gdzie niemożna trzymać psów??? Z tego co wiem wszystkie państwa i miasta je tolerują, zobowiązując jedynie właścicieli do wyprowadzania ich w kagańcu, na smyczy i sprzątania po nich. Yoyo ciebie połknęła by nawet chichuachua- taki mały piesek który mieści się nawet w kieszeni. ) Człowiek który bije psa nie zawacha sie uderzyć drugiego człowieka. Dlatego że pies jest bezbronny przed właścicielem i bezgranicznie wierny. Nawet jeśli strzelisz w kufe swojego psa on za pieć minut stanie w toojej obronie jesli tylko zajdzie taka potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miko, nie mam fobii, raczej alergię na ludzką głupotę, bo stawianie psów ponad ludźmi inaczej nazwać nie mogę;
na przedmieściach chicago są takie osiedla, tam nie ma problemu z psami ani z ich właścicielami o iq mniejszym od swoich pupilków; nie wiem jak wygląda piesek ciuchcia i mało mnie to obchodzi

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje poogladac walki psów pod Poznaniem.
Sceny nie dla dzieci.

"Kiedy z kims rozmawiam, patrze mu prosto w oczy, i wtedy wiem ze jego slaba psychika wysyla maila do nadciagajacej kupy ze spotkanie jest w dupie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7202
yossarian : Niema sensu dyskutowac - nigdy niemiales psa, nic o nich niewiesz, postrzegasz psy i wlascicieli psow przez pryzmat swojch glupich sasiadow.

Renegatt : wszystkie walki zwierzat to gowniarstow (niezaleznie czy to koguty, psy itp.) no chyba ze w wydaniu japonskim (gdzies czytalem ze w japoni organizowano walki psow podczas ktorych za gryzienie karano dyskfalifikacja - wygrywal pies ktory przewrucil drugiego - takie psie sumo :)

Hermann

"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


Vic, zapomniałem o Bandogu...
Jest to krzyżówka, u różnych hodowców może różnie wyglądać.
Często powstaje z krzyżówek:
- Bullterier + Mastini Neapolitano
- Amstaff + Mastino Neapolitano
- Amstaff + Bullterier etc.
Generalnie nie polecam takich mieszanek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


jeszcze jeden.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium