SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
X,ja tez bym nie popuscil.Sog.(i pajacyk)

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
PITTT: Dzieki, oddaje soga ;) Pozdr

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to poproszę o soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl, a następnie kliknij na pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Xpufcio: masz soga i oddaj, a od razu poprawisz mi humor.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Czemu nie ?;)

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to poproszę o soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl, a następnie kliknij na pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
shnosnas,rzucilem Ci soga,mozesz oddac-mam egzamin niedlugo i chociaz to mnie pocieszy...:(

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszy (moim zdaniem)gaz na psy to gaz żelowy, leci na odległość kilku metrów przylepia się do pieska i piesek nie wie co ma zrobić i kogo ma gryźć :) Nazwy gazu nie pamiętam, ale wiem, że stosuje go francuzka policja.

Liberate tute me
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Bogdan ja bym cie zabil bo mi psa tez otruli wlasnie Rotwailera bogu ducha winna suczke z ktora za mlodu sie wychowywalem. Jakbym takie skor.wysyna dorwal jak ty to bym ci glowe urwal jestes na tym forum o 3 lata za dlugo jak dla mnie powiniennes dostac bana bo popelniles przestepstwo.

Sorki za slownictwo ale dla takich ludzi nie ma litosci.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Zmacek,rozumiem doskonale.Tradycyjnie ludziom,ktorych rozumiem daje soga...wiec łap.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wkoncu ,troche mi zajelo przeczytanie tego tematu ,niemam psa ,ale temat bardzo ciekawy wiele mozna sie dowiedziec .Mialem kiedys sytuacje :trzepiemy z kolesiem dywan nagle w nasza strone biegnie jeden z grozniejszych psow jakie widzialem u nas na dzielnicy jakas mieszanka amstafa z czyms tam -duze bydle ,pomyslalem tylko ktorego pierwszego zaatakuje ,oczywiscie wlascicielka -kobita (wlasciciel pije-i chodzi z tym psem )nic nie zrobila ,pies niemial kaganca smyczy nic ,podbiegl do nas widocznie o ...trzepaczke mu chodzilo ze nia machamy :)my stalismy w bezruchu na szczescie nas tylko obwachal i poszedl.Moze ktos napisze dokladnie roznicy miedzy amstafami ,pitbullami ,bulterierami i do tego zdjecia da ,bo takie opowiesci kraza o tych psach ze juz niewiadomo jaki jest jaki.Wiele osob chyba kojarzy te psy z uwagi na firme pit bull ,wiem ze swinki to bulterier ,amstafty -bylo tu pare zdjec ,a pit bull to juz niewiem -na logo tej firmy jest podobny pies do amstafa.Co do samych psow nic niemam nie liczac tego ze nie toleruje psow w blokach-a konkretnie szczekania (jak ktos ma nad soba psa wie o czym mowie ),gownien na chodnikach,klatkach ,i oczywiscie tego o czym jest tu ciagle mowa :atakow psow na ludzi ,albo jak biegnal za rowerem-mam ochote kopa zasadzic ,wiekszosc ludzi w naszym chorym spoleczenstwie nie dorosla do posiadania psa i nie tylko tu mowa o karkach czy tam dresach jak ich nazywacie -znam wiele takich osob i ich psy sa calkiem normalne ,aczkolwiek sa i napewno inni ,osobiscie najlepiej lubie amstafy i owczarki niemieckie ,moze kiedys bede mial psa ale napewno nie w bloku -bo to meka dla kazdego szczegolnie dla psa i sasiadow .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
roznica w wygladzie miedzy amstaffem a pitbullem jest praktycznie bardzo niewielka to prawie ta sama rasa.
nie kazdy pies szczeka jak nakrecony, ja mam psa i nie mialem nigdy skarg od sasiadow

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium