SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrona przed psem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez o tym myslalem i w innej sytuacji tez bym tak zrobil, ale ja biegalem i nie mialem nic z soba (tj zadnego telefonu) do najblizszego telefonu kawalek byl, a ja nie mialbym juz pozniej czasu na trening tego dnia...

ja mam fachowa dziure w koszulce ale nalepsze jest to ze jak ja w domu zakladalem to sobie pomyslalem ze to ostatni jej raz bo byla strasznie sprana no i wywolalem hehe wilka z lasu

Who dares wins!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3426
Nikt nie mówi że doberman jest łagodnym psem , wszystko zależy od wychowania możesz z niego zrobić przytulanke a mozesz z niego zrobić też bestie , tak jak z każdego psa:) ale doberman dla mnie jest najlepszym psem jest szybki i zwinny i to jest jego podstawowa zaleta pod czas ataku bardzo cięzko się przed nim bronić .Realqwinto a ty jaką obronę przed psem proponujesz ?? bardzo cięzko się obronić przed psem , kazdy pies jest inny i ja uważam że nie ma konkretnego sposobu obrony ja chciałem tylko podac jedną możliwość , a to że pies atakuje najbardziej wysuniętą częśc ciała człowieka to prawda , podrażnij pierwszego lepszego psa i wystaw rękę ciekawe za co cie złapie??

________FIGHT__________

________FIGHT__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Jezeliu nie byl szkolony-najprawdopodobniej rzeczywiscie bedzie staral sie atakowac wysunieta czesc...ale sa wyjatki.Natomiast wyszkolony jest przygotowany na konfrontacje z czlowiekiem,ma wyrobione odruchy i rzeczywiscie moze dązyc do bezposredniego atakowania ciała.
Co do dobermana-rzeczywiscie-jest szybki.Nie ma jednak najlepszych psów...moim zdaniem na pewno nie jest takim psem doberman.Ale rzeczywiscie-moze byc swietnym obroncą.Jako pinczer nie ma jednak tak silnych szczęk jak np terriery typu bull czy molosy(to tylko jako ciekawostka)

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
widze ze sie znacie na rasach i agresywnosci roznych psow.
mam pytanie czy Mastino Napoletano albo Dog de Bordeaux (jak popieprzylem nazwy to sorry) nadaja sie do szkolenia w celach typowo obronnych. Z wygladu raczej nie posadzalbym ich o szybkosc i agresywnosc co przy takim szkoleniu jest przeciez istotne. ale oczywiscie pozory moga mylic, wiec jak to jest ?

Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3426
Wbrew pozorom wynikającym z wyglądu zewnętrznego, Mastino jest czujny i szybki, gotowy do obrony swojego właściciela czy posiadłości, na której przebywa,bardzo żadko można spotkać agresywnego osobnika tej rasy.jest to pies spokojny ale czujny i gotowy do obrony.Dog de bordeaux jest z natury psem spokojnym i czujnym ,zdarza się jednak, że potrafi zachowywać się agresywnie w stosunku do innych psów

________FIGHT__________

________FIGHT__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Sub,masz racje...z tym że obecne mastino są w znacznym stopniu przerasowione.Kiedyś reklamowano je jako ideał stróża...obecnie często są to ciężkie,śliniące sie zwierzęta.Budzą respekt samym wyglądem,ale jako obrońce raczej bym ich nie polecał.A co do dogów-widziełem świetnie ułożone,czujne psy.Rozmawiałem z właściecielem suki,która była bardzo dobrym materiałem na obrońce,zrównoważony,miły pies, wykazujacy duży instynkt obronny.
Trzeba sie rozejrzec po hodowlach,popatrzec na wystawach...bo wzorzec rasy to jedno-moze byc nawet idealny,a w praktyce charakter psa moze bardzo odbiegac od normy.Wlasciciele nie powinni takich osobników rozmnazac...ale za tym stoi kasa,więc różnie bywa.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
A ja mam spaniela ktory ma juz 17 lat (bez jaj),głuchy ale jeszcze całkiem żwawy, ale tak ***ie mu z gęby że smrodem każdego powali od razu.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Tak,Lu,świetny post...gratuluje spaniela...szkoda,ze nie moge dac Ci 1000 sogów.

"FIRST POSITION,AFTER-SUBMISSION"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
buehehehe




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam dobermana (suke). Gdy byla mniejsza strasznie sie nie sluchala i czesto dostawala w*******. Myslalem ze bedzie strasznie agresywna od lania. Na razie jest inaczej. Ma teraz 9 miesiecy i nadal jest strasznie ulegla. Czasami zachowuje sie jak taka ciota. Mam nadzieje ze jeszcze sie wyrobi.

pozdrawiam..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co lepsze? Karate Kyokushinkai IFK, Taekwondo IFK a moze Kick Boxing?

Następny temat

Legia Cudzoziemska

WHEY premium