SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 433726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470192
Mati wiem wiem widziałem. Lecimy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
jak klasyka open wygrał gość, który był 4 w Żelistrzewie to ja nie mam pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
masakra to sędziowanie ale co zrobić , trzeba spiac poślady i walczyć dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Gratuluje formy Raczek. Na fotce jak stoisz na wadze sylwetka super wyglada
Masz gdzieś link do zdjęć ze sceny z innymi zawodnikami? Bo chwilowo mnie nie było
Lecisz dalej i nie ogladaj sie za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Mogę Ci jedynie napisać, że gdybyś był z Olipm Zabrze to pewnie byłbyś 7.
Miejscem się nie przejmuj, bo trzeba być zj**em by nie docenić takiej sylwetki jak Twoja i dać przed Tobą gościa, o gorszej prezencji mięśniowej i takiej samym odtłuszczeniu.
Nie napisałeś co się stało po pierwszym porównaniu, bo wzrok i oddech wskazywał na mocny wystrzał.

Co do zwycięzcy open to jest to największa machlojka wczorajszych zawodów. Nie potrafię znaleźć uzasadnienia jak gość z nieciekawą budową sylwetki, niedoszlifowany, nudnym układem dowolnym wygrywa z Ślachciakiem z 3, który jest mega pocięty i ma co do sekundy dopracowany i synchronizowany z musyką dowolny. W zasadzie opinie były, że albo Damian, albo Włodarczyk. Jak okazało się, że Orógek jest w top3 to byłem zaskoczony, po ogłoszeniu 3 miejsca lekkie poruszenie, ale po ujawnieniu 2-giego to szum na krzesełkach i konsternacja. W dodatku ta jego klatka.

Mariusz działasz dalej i na Bytów?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470192
POki w sumie to nie wiem co tam się działo w pierwszym porównaniu jak tak to wyglądało jak piszesz to ja tego jakoś sam nie odczulem że jest j**niecie może adrenalina za mocno uderzyła luz ja tam się już nie przejmuje, obgadalismy z Przemkiem co dalej, lekkie korekty i lecimy dalej Bytów odpuszczamy z tego względu że przez tydzień za wiele nie ugram i nie zmienię a 3 tyg do Słupska już tak, druga sprawa Bytów tylko open, Słupsk co prawda też ale z lepszą forma już tam będzie można bardziej powalczyć


Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2017-03-19 17:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470192
Moja kategoria lepiej widać wszystko niż na fotach





Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2017-03-19 17:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie wiem czy ja juz niedowidzę czy cos tam bylo w realu czego na filmiku nie widzialem ale jakim cudem 10 miejsce? Wiadomo kilku zawodników bylo nie do przeskoczenia ale ja Cie w srodku stawki widzialem i wcale mimo ze najwyzszy to nie odbiegales masą od rywali.
Wiadomo nikt afery nie zrobi bo to nie MŚ czy ME ale ludzie szanujemy sie, a jesli to prawda co ktos wyzej pisze ze nieraz kilka punktów mona stracic za to ze jest sie zrzeszonym w klubie który akurat nie pasowal jakiemus pryncypaołowi. Brak słów.
Przetarcie masz i teraz lecisz dalej, Na bank na następnych zawodach bedzie bardziej sucho i ogólnie bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Mnie to te 3 miejsce boli... To jest forma klasyka? Ja z marszu na masie w lepszej wyjdę. Zresztą pisałem już o tym Mariuszowi. Ten Ogórek wygrał swoją kat, to już śmiech, a na dodatek open z Rurkiem? No kvrwa... Też co mnie zdziwiło to Hoppa przed Przybyłą w open, no ale.to już mniej istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogórek mega spoko gość ale w zelistrzewie w podobnej formie byl 4 hehe. Chlopak z 3 nieco się poprawil w stosunku do zelistrzewa ale różnica wg mnie nie kolosalna a dociecia to mu mocno brakowalo i tak. Jedynie rurek ns mnie zrovik wrazenie super proporcje ale jakiś nie kontaktowy był.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Następny temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

WHEY premium