SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470011
Pierwsza warstwa za nami
Coś tam widac mimo światła kiepskiego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385470
musze dotrzymać towarzystwa i zaraz pizza wjeżdża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
rutkow
musze dotrzymać towarzystwa i zaraz pizza wjeżdża


Ehhh obowiązki. Znam ten ból...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470011
Od sylwka




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19536
Marian 87.
Póki jak to wyglądało okiem widza bo ja nie mam żadnych fotek z na relacji słaba jakość była


Starałem/staram się Ciebie namierzyć, ale nie widzę pomimo wzrostu.
Grunt, że żyjesz, bo po pierwszym porównaniu było widać, że kontakt z centralą został chwilowo zerwany.
Pośladki i dwójki na dopał, bo gładkie. Nie dopinałeś czwórek, nawet krzykłem w pewny momencie. Brak uśmiechu jakbyś był nieobecny.
Najszersze przodem oczywiście wypas jak się rozłożyłeś.
Bicki, klatka, bary, plecy ładnie, ale wszystko psuje w pozach tyłem i bokiem poślad z dwójką.
Pamiętam, że to przetarcie, ale oceniam to co widziałem i być może do czegoś to wykorzystasz, choć wiem, że i tak wiesz.

Ogólnie to źle z Atim trafiłeś. Oceniiane było docięcie, a uda nieważne (niewskazane zbyt duże?). Tu i tu traciłeś.


Zmieniony przez - P0KI w dniu 2017-03-18 14:59:56

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30749 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869811
Własnie tak z Marianem obstawialismy, że głównie ten niedocięty tył zaważył. Ale to było na przetarcie, a że Maniek jest zmotywowany to ja jestem pewny haha Sory Marian, musiałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470011
POki dzięki! o to chodziło! Wnioski już mamy wyciągnięte, jak po screenie widać najem się i odpoczne dziś i jutro ruszamy dalej, nie poddajemy sie Przemo mądra głową ustali korekty i ogień, musimy dociac te gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19536
Żeby nie było niedomówień. Mariusz robi wrażenie, a w swojej kategorii był najwyższy.przez wzrost znajomi zgodnie stwierdzili, że ładną robotę wykonał, że na takie długości ciała nałożył tyle mięśni.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470011
Luzik każda opinia nawet ta nah**owsza poparta konkretnymi argumentami jest dla mnie ważna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Następny temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

WHEY premium