SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 434876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
w pozach tylem stoisz jak na szczudlach przez co dwojki nie napinasz, forma sztos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Dejw nizej na nogach siąść? Jeszcze w sobote hubert mnie trochę po ustawia bo nie mialem jak wyskoczyc do poznania niestety ostatnio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ugnij je i daj kolana na zewnatrz po wbiciu nog w ziemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Nowe gacie do klasyka dotarły
Waga 102.3kg
4 posilki bez ww
Fbw i ladowanie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Wychodzisz w dwóch kategoriach?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Nie ale mam też w dalszym etapie maja starty w klasyku zwyklym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Spory progres w formie. Ciekawe czy do Grodziska zabrakło czasu czy to wiedzą Huberta. Dlaczego decyzja, że jednak nie klasyk?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470268
Gdzieś tam pisalem ze moja redukcja prowadzona samemu przez siebie to byl spacerek bez porownania do tego co robilem przez te 5 tyg od grodzisk
Redukcja na własną rękę dosyć luźna jezeli chodzi o produkty, nie do konca sie sprawdzila i wystarczyła tylko na przyzwoita formę
Braklo obiektywnego spojrzenia z boku i kogos kto by tym sterowal

Klasyk bedzie jeszcze grany w maju
Ale docelowo zwykly klasyk nie długo zniknie z ifbb i zostanie tylko classic phusique
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Widocznie na Ciebie sprawdza się m.in typowo czysta micha. Ciekawy jestem jak będziesz wyglądał po ładowaniu i odwodnieniu

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Marian 87.
Gdzieś tam pisalem ze moja redukcja prowadzona samemu przez siebie to byl spacerek bez porownania do tego co robilem przez te 5 tyg od grodzisk
Redukcja na własną rękę dosyć luźna jezeli chodzi o produkty, nie do konca sie sprawdzila i wystarczyła tylko na przyzwoita formę
Braklo obiektywnego spojrzenia z boku i kogos kto by tym sterowal

Klasyk bedzie jeszcze grany w maju
Ale docelowo zwykly klasyk nie długo zniknie z ifbb i zostanie tylko classic phusique


tak właśnie myślałem że prędzej czy później tak będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Następny temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

WHEY premium