SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 432565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
NAjważniejsze by nie był to doWOLNY, bo na Debiutach szło usnąć na indiwidualnych.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
jak na większości dowolnych ;) rzadko kiedy znajdzie się ktoś z ciekawym programem (nie chce tu nikogo obrażać, ale tak to w wiekszosci wyglada, ten sam bit/setny raz two steps from hell etc. ,stanie w miejscu , 2 obroty i kilka póz )

zdarzają się wyjątki i od razu publika lepiej reaguje oczywiście wiem, łatwo mi się mądrzyć
jednak w zeszłym roku byłem na blisko 20 imprezach kulturystycznych to faktycznie czasami mozna było usnąć , gorzej mam tylko jak po raz 10 -ty w roku oglądam ten sam pokaz fitness gimnastycznego kobiiet


jak to ogolnie jest z tym dowolnym obecnie, wlicza się do punktacji , czy nie ? bo był chyba jakiś okres, ze nie był wliczany (albo myli mi sie z ifbb pro)

jezeli sie wlicza, to naprawdę fajnie byłoby nad nim troche popracować, bo wiekszosc jest po prostu srednia i mozna byłoby nadrobić jakieś punkty fajnym ukladem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Większość jest mierna!
Najgorsze jak są posągi po 8-10 sekund w jednej pozycji w oczekiwaniu na muzyczny wkręt, a czas to 60s. I później pokaz kończy się poprzez wyciszenie. Za dużo ludzie skupiają się na pozach obowiązkowych, a za mało robią show.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Banan liczy się do punktacji, ale z tego co mnie sie wydaje to po prostu tak ze jak jest jakieś wahanie 1 puntka to wtedy lepszy układ dowolony decyduje. Ale nie bedzie tak ze jak po pierwszych rundach ktoś był 4 a bedzie mial najlepszy układ to wygra czy nawet 2 miesjce bedzie, Tak ostatnio rozmawaliśmy u mnie na siłowni z pewnoą ogarnięta osobą w tym temacie.


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-02-25 09:04:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest tak jak Marian napisal. Dowolny moze zaważyć jak jest niewielka roznica w punktach między zawodnikami. Generalnie dowolny to ma byc dla publiczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470093
NOGI 2

1. MCNPN RAMPA 6 + 2s regresu (90% max i 80% max na max powtórzeń)
Plecy trochę bolą. To rampa 10 poszła dodatkowa guma oporowe na biodrach
70 80 90 100 110 i 2 regresy na 100 po 15
2a. Uginanie podudzi leżąc 10/8/6/6/6
Nie mam w pracy to poszło na maszynie siedzac
2b. Wykroki ze sztangą w miejscu 20/15/12/12/12
3a. MCNPN z hantlami 5x8
35 40 40 40 45
3b. Front SQ na suwnicy 5x12 + podwójny drop w ost. serii
Zejete bylo to poszedł przysiad z użyciem polsztangi
3c. Prostowanie siedząc 5x15
Dobilem jeszcze ss
4a wypychanie jednonoz na poslad 3x12
4b przywodziciel 3x15
Cardio
20 minut bieżnia
30 minut dokrece później

Dziś dzień HC więc trochę jedzenia

Co do dowolnego
Lece klasyczna spokojna muza
Sylwetka się nie nadaje na p******niecie zostawmy to kategorii +100
Jednak jakieś pozy inne niż standardowe dogram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Jak w dowolnym na koniec walniesz salto w tył ze sceny na panel sędziowski to stawiam Ci Jack-a Bicentenniall -a

Na powaznie to moze podlece zobaczyc jak to wszystko wyglada i czy cos sie zmieniało po 5 latach mojego offu od startów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
MatiMlody
Jest tak jak Marian napisal. Dowolny moze zaważyć jak jest niewielka roznica w punktach między zawodnikami. Generalnie dowolny to ma byc dla publiczności.


To zobacz jak było w mojej sytuacji.
Przegrywałem po drugiej rundzie z Sebastianem Szmytem (w komunikacie jest oczywiscie błąd przy jego nazwisku) zreszta naszym forumowym kolegą 4 punktami, a w dowolnym dostałem 6 punktów wiecej niz on i wygrałem z nim o 2 punkty
Ja bym nigdy nie lekceważył dowolnego...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470093
lekceważyć nie zamierzam ale najpierw trzeba do top 6 wjechać żeby mieć szansę w ogóle się pokazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470093
30 cardio na czczo polecialo
Foty dla Przemka zrobione
Zobaczymy jakie dyspozycje
106.9 na czczo dziś wiec lekko do góry ale forma wg na plusik widzę po dole pleców


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Następny temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

WHEY premium