SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 434106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470203
MARIAN 17
Trochę pojadles:d

Eksperyment ale myślę ze sie udal
Na pewno nie zaladuje w piątek więcej niz 800-900g
Tyle jest wg mnie optymalnie
W sobote lekko
Jak sie czlowiek przeje to o vaccum moze zapomniec

arturl1986
sam. sie golisz czy ktoś pomaga bo. samemu to trochę ciężko ;)


Ile da rade sam
Trochę pewnie lysy
Trochę moja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708
Ja tam golenie robię maszynką do brody z trymerem - najpierw wjeżdża trymer, potem dogalam tą częścią do brody. O ile trymerem czasami jakieś draśnięcie jest, o tyle wychodzi mi dużo łagodniej niż jednorazówką ;)

Braun S3 bodajże - idzie może i długo, ale nie wkurzam się zacięciami.


Zmieniony przez - michal.piorkowski_bb w dniu 2019-03-17 21:03:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470203
Wiesz kwestia kto jaki ma zarost. Klate raz na kilka dni musze robic bo jak malpa leci jak w czwartek wieczorem bede do zera ogolony to na zawodach dla nikogo nie bedzie to widoczne z daleka ale ja juz bede widzial czarne male k***le wychodzace ze skory na przodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708
Ja przestałem się tym przejmować, bo idealne ogolenie ciała nie istnieje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Marian 87.


arturl1986
sam. sie golisz czy ktoś pomaga bo. samemu to trochę ciężko ;)


Ile da rade sam
Trochę pewnie lysy
Trochę moja


ale wymyśliłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470203
Do soboty juz malo czasu wiec ogarniam wszystkie kwestie formalne
Zgłoszenie juz poszlo jakis czas temu
Jutro wydrukuje jakies p******y jak potwierdzenie opłaty za licencję i wpisowe
Dzis ogarnąłem swistek od lekarza choc i tak swoje sie nasluchalem (cisnienie 150/100 ale byłem po 2x kawa, clen, Przedtreningowka i ze 2h wczesniej skończonym silowym i cardio + plus stres zwiazany z wizyta, ale i tak temat ciśnienia pokontroluje choc zawsze mialem te 140/80 zazwyaczaj) tetno spoczynkowe tez trochę wyższe dzis ale sam czulem jak przykladal mi sluchawke to od razu szlo w gore po sezonie wybiorę sie na kontrole serca tak czy siak jak juz wszystkie tematy prawie zejda z codziennego uzytku bo teraz i na zwyklym badaniu krwi mogloby byc ciekawie mimo mocnej profilaktyki

Waga dzis 107.9
Ostatanie dwie sesje cardio poszly
Jutro i pojutrze tylko siłowe
Siły jakieś ciagle sie trzymaja
Ww na poziomie 200g ed








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470203
Obolala chowam w gacie coś tam się lekko przebija bokiem na dole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708
U mnie jak byłem na badaniach, to mówi - cukier, ekg i ciśnienie. Oczywiście cukier pięknie, ekg w normie, a ciśnienie wyj**ane xD I to nie przez siłownię, a przez stres przed badaniem ciśnienia - jak mierzę w domu, to jest ok, a jak u lekarza - zawsze słabo. W pracy wymyślili tekst, który powinienem mówić jak mi powie, że mam podniesione ciśnienie "bo już mnie Pani tym badaniem podkur%^#$a" xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Forma super! Co do tego przejedzenia to w zeszłym roku na wieczór po weryfikacji w ciągu kilku h zJadłem jakieś 1.5 kg węgli. Rano jak wstałem to zassany i płaski ale vacum szło takie ze koniec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Następny temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

WHEY premium