SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg polaco_92 !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
vidalsfd- Dzieki jeszcze raz,ale śledź dokładniej a będziesz wszystko wiedział bo już to pisałem od tamtego czasu trenuje jakieś ponad 5 miesięcy,także tyle to trwa,niedługo zrobię takie podsumowanie gdzie dodam dokładne fotki i jakiś opis tego wszystkiego także śledź a wszystko niedługo będziesz wiedział jak podsumuje

Gwid-bardzo bym chciał na jakiejś konkretniejszej maszynie,ale czy taka znajdę? kasy niestety nie mam na takie coś wiec wiesz jak to jest

Red- dzięki,ale do super formy to jeszcze dużo brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
polaco_92
kalikstat-dzięki kolego!!powiem Ci,ze z kolega którym bylem mówił,ze mógłbym wystartować,ale nie ten czas nie ten moment...za rok chciałbym,ale trzeba dużo czasu i pracy,ta redukcja miała zweryfikować "na co mnie stać" i pojechanie na debiuty miało mi uświadomić na co mogę liczyć i co może mnie czekać,ogólnie czas pokaże!ja chciałbym bardzo)


No to skoro są chęci i forma na rok przed zawodami już niezła to nad czym się zastanwiać? Przez rok będziesz ciężko pracował i wyjdziesz na scenę. Marzenia są po to żeby i spełniać i urzeczywistniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
trzeba było do fotek z debiutantami ściągnąć bluzę i koszulkę, jesteś dość dobrze odtłuszczony to od razu widziałbyś jak się prezentujesz na tle debiutantów (wiadomo brak brązera robił by na minus, ale mimo wszystko było by coś widać)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dodatkowo odwadniania, ładowania, pompwania i kilka innych "niuansów"
Ale z tego co widać to Polaco prezentuje się już teraz bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
dzieki,dzieki chlopaki! pojechalem tam by to wszystko zobaczyc jak to wygląda i w ogole,widzialem jak niektorzy pompowali sie godzinami...objadali się ryżem,masłem i koleś kolo mnie nawet miód ze sloika popijał....robienie fotek kolo startujących nie miało żadnego sensu,wystarczy,ze na nich popatrzałem i juz mniej więcej widziałem co i jak za niedlugo sie szykuje i jade z kumplami skatować nogi na wypasiona siłownię 40km od nas juz się boje juz tez rozmawiałem z Marianem i mam plany na kolejne dni,powiem juz teraz,ze zapowiada sie ciekawie,ale wieczorem wszystko opisze dokładniej miłego dnia wszystkim!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131033
polaco_92


vidalsfd- jutro wchodzę w 12 i chyba,chyba ostatni tyg typowej redukcji

Dzieki wszystkim za mile słowa,motywuje

Być może więcej!?
Zlikwidować wodę i resztkę tłuszczyku na brzuszku. A potem budować dalej muskulaturę.
Kim jest Marian? Twoim trenerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Ojan-przecież znasz Mariana:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień: 71/90

Trening:
Czworoglowe + Dwugłowe + Aeroby

Aeroby:

Stepper 30min na czczo
Orbitrek 30min po treningu siłowym

Opis treningu:

Dzisiaj trening na wyjeździe na bardzo fajnej siłowni gdzie korzystałem z sprzętu,którego u mnie na siłowni nie ma,zrobiłem około 6 ćwiczeń po 4-5 serii przerwy tyle co z kolega na zmianę,takze intensywność mega!! no i teraz juz sie boje,ze caly tydzień będę chodził jak kaleka:D poranne aeroby takie trochę zaspane,ale dałem rade

Dieta:

Posiłek nr 1
Białko jaja kurzego 250g
Płatki owsiane 140g
Żółtka jaja 40g
30g odzywki białkowej

Posiłek nr 2
Ryz 83g
Mięso z piersi indyka bez skóry 165g
Warzywa

Posiłek nr 3
Ryz 83g
Mięso z piersi indyka bez skóry 165g
Warzywa

Posiłek nr 4
Ryz 83g
Mięso z piersi indyka bez skóry 165g
Warzywa

Posiłek nr 5
Piers z kurczaka 160g
Orzechy 20g
Warzywa

Opis diety:

Dieta oczywiście trzymana,ale teraz napisze o tym co będzie w tym tygodniu,a wiec dzisiaj jem tak jak widać,ale jutro już ucinam wszystkie węglowodany o polowe na dwa dni a potem znowu na jeden dzień powracam tak jak dziś i tak znowu powtarzam,jestem już ciekaw co z tego wyjdzie i jak zareaguje na to mój organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
a jak ma zareagowac , wyciśniesz z siebie resztki wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
dobra przemiana!!:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór planu treningowego

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

WHEY premium