SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg polaco_92 !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Gwid- no i ja tak samo robię,naprawiam kontuzje treningiem

Lukson- a nie wywalę bo mi się tak robi bardzo dobrze kiedyś jak ćwiczyłem PC miałem specjalistyczne buty z taka grubsza podeszwa pod pietami a teraz daje sobie deseczkę jak robię dwójki tez używam by mięśnie bardziej się rozciągały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold69
Luk_aszz
Chłopie skończ komentować bo się czytać nie chcę. Na siłę chcesz coś komuś wcisnąć. Wyraziłeś swoje zdanie raz i starczy a nie co wypiska to Twój wpis na ten sam temat.


jw. tymbardziej mnie dziwi, że użytkownik w tym wieku zachowuje się w ten sposób

Polaco jedziesz z tematem, cały czas obserwuje zmagania nagraj jakiś filmik czasem

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2014-03-09 09:57:30



WIĘC TAK ,PO PIERWSZE BEDĘ ROBIŁ TO CO MI SIE PODOBA I BEDE KRYTYKOWAŁ TEGO KOGO BEDE MIAŁ OCHOTE ,JAK COS NIE PO WASZEJ MYŚLI TO ZAPRASZAM DO JUNIOR SFD ,TAM GDZIE JEST WASZE MIEJSCE
WRZUCCIE TAM OD RAZU PLANY POLACO ,TAM OD RAZU DO PIONU GO SPROWADZĄ ,7 CWICZEN NA UDA I 60KG W SERIACH BUHAHA ,TO JUZ MOWI JAK SYN-EK TRACI CZAS:)



NO I BARDZO WAZNE ;PRZECZYTAJCIE MÓJ PODPIS ..............:)






Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-03-10 21:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Najlepiej uda dowalić 2 ćwiczeniami na czwórki i jednym na dwójki
Miej swoje teorie i dziel się nimi z najlepszymi
Pozdro i off.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A O TO CO NAPISAŁ A.KOŁODZIEJCZYK O TWOIM TRENINGU NÓG ,UWAZAM ,ZE I TAK SkROMNIE TO OPISAŁ ,JEST OSOBA PUBLICZNA ,WIEC NIE WYPADA MU :9 INACZEJ

A.Kolodziejczyk;
"Uważam ten program za przeładowany i za mało ćwiczen(tylko jedno)na dwugłowy.Dołożyłby jakies ciągi na prostych nogach a wywalil ze dwa ćwiczenia na czworogłowy."

wejdz i sprwadz sam w jego dzienniku w Vitalmaxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470175
Alexander wyjdź i swoimi mądrościami dziel się w swoim temacie i nie pisz już więcej tutaj proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian 87.
Alexander wyjdź i swoimi mądrościami dziel się w swoim temacie i nie pisz już więcej tutaj proszę.



a bo co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470175
bo p******isz jak potłuczony polaco ogarnął się po źle przeprowadzonych masówkach, zaczyna wyglądać jak osoba która trenuje, leci bez odpusczania a Ty porównujesz jego treningi z Kołodziejem... szkoda, że nie porównasz zaplecza jakim dysponuje on a jakim polaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian 87.
bo p******isz jak potłuczony polaco ogarnął się po źle przeprowadzonych masówkach, zaczyna wyglądać jak osoba która trenuje, leci bez odpusczania a Ty porównujesz jego treningi z Kołodziejem... szkoda, że nie porównasz zaplecza jakim dysponuje on a jakim polaco


ha ha ha bez odpuszczania ,rok temu czytałem jego dzienniki ,a potem na rok odpuscil ,bez odpuszczania ,a to Dobre L:)

wiesz co ta twoja rzezba to chyba na mozg ci sie przeniosła ,zobacz treningi Kołodzieja ,sa objętościowo o polowę mniejsze ,wez ty sie zastanow chłopie młody co ty piszesz ,dokladnie Kołodziej dysponuje zapleczem ,a robi mniej objętosciowe treningi ,cos młody ci sie pogibało i to mocno bardzo mocno w zez.. w zenaniach he heh!

Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-03-10 22:23:45

Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-03-10 22:25:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470175
To teraz porównaj trening Kołodzieja i Karmowskiego i co powiesz, że Karmowski robiąc 30 serii na plecy, czasem, 3x na tydzień nogi po 30 serii też h**owo trenuje i nic z niego nie będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór planu treningowego

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

WHEY premium