SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg polaco_92 !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie obserwuje u siebie mega ssanie. Takiego nie miałem na biednych porcjach. Pomijam okno glodowki, ale juz po posiłku rzędu 1000kcal szybko mnie ciągnie do jedzenia. Ziemniaczki o których piszesz Xzaar, to idealne rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Giaurnemo- dzięki!tak trzymam!!

xzaar77-ziemniaczki są u mnie 1-2 w tygodniu jutro właśnie planuje zrobić pieczone z kurczakiem

ojan- Panie Ojanie bo te aeroby są zapożyczone od Pana!! moje krzesło ma 44cm

RafalRRRR- ja sledze Twój test i widzę,ze właśnie fajnie jeszcze bo sobie urozmaicasz,ale jestem ciekaw czy tez tak jadłeś zanim osiągnąłeś taka sylwetkę jaka posiadasz?

Ja jestem już po aerobach i biorę się za śniadanie pogoda piękna także pewnie wpadnie długi spacer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
czemu nic nie zmieniasz w diecie, skoro od jakiegoś czasu zastój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Witam,widać,ze nie śledzisz na bieżąco,zmiany są ciągle,małe ale znaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obecna sylwetka jest wynikiem hmmmm czego jest . Jeśli natomiast masz na myśli finał Kraty to ryż kura oliwa i pomidory to minimum 75% miski była. A teraz to tylko na fotach jakoś wygląda. Niestety nie wykorzystuję, bądź co bądź, bogatej kaloryczności i bardzo mało pichcę. A szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Śledzę, ale ja bym coś zmieniał jak by mi tak wolno szło. To tylko moje zdanie! Pozdro;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
polaco a do kiedy chcesz redukować? czas nieznany tylko BF? czemu konkretnie ma służyć redukcja?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
jak pisałem na początku chce redukować do żyły,czyli chce zrzucić z siebie jak najwięcej tkanki tłuszczowej by później budować dobra masę z głową myślę,ze BF powinien zejść poniżej 10%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
czyli nie dajesz sobie granicy czasowej?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
teraz zacząłem ponad 8tydzien a na początku myślałem,ze w 12 chciałbym się zamknąć no i mam taka nadziej,ze tak będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór planu treningowego

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

WHEY premium