SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg polaco_92 !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Jedziesz polaco jedziesz lubię Twój dziennik bo jest przejrzysty, trochę mało mediów z treningów ale widać że moc jest.
Jak konkurs się skończy za miesiąc będziemy mieli fajne porównanie Twojej redukcji i mojej( bo chyba tylko my to robimy).

Przy okazji wstawanie o 8 to nie jest wyzwanie panowie kilku w tym dziale rozpoczyna o 5

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
No polaco z twojej wypowiedzi wynika, że jak rano nie siądziesz na aero to celu nie osiągniesz, co jest absolutną bzdurą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Gwid-dzieki!ja Twój również sledzeja jeszcze okuło 3 tyg i koniec redukcji bo już nic ze mnie nie zostanie...

vidalsfd-a ja uważam,ze jak nie dam z siebie 100% to nie będzie 100% efektu tyle ile dasz od siebie,tyle wróci do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
No jasne Polaco rozumiem :) Ale jeśli zrezygnujesz z wstawania o tej 6,7,8 pośpisz dłużej, zregenerujesz się, a zrobisz w każdej innej porze cardio to i tak możesz osiągnąć tyle samo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ja i tak za dużo się regeneruje bo aktualnie nie pracuje,wiec snu to ja mam,aż nadmiar i regeneracji,nie mogę sobie pozwalać na lenistwo bo już w ogóle się rozleniwię a jak bym spal do pozna to bym nie ogarnął posiłków,ja nawet nie lubię długo spać...teraz zjadłem placka i idę na długi spacer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Jasne, każdy idzie swoją drogą. Niektórzy lubią żyć jak prosi i ich sprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
Gwid akurat ja tez redukuje ale nie tak szybko i drastycznie jak polaco mam to na dluzej rozlozone w czasie i powoli mam nadzieje ze uda mi sie to co zamierzylem a co do wstawania to w dni bez silowni wstaje o 5 i ide pobiegac nie ma z tym problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
taka poranna aktywność fizyczna fajnie nakręca nas do pracy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Rutkow przyznam uczciwie że przeoczyłem Ciebie to nawet lepiej bo będzie porównanie 3 redukcji, rzadko zdarza się taka okazja( oprócz kraty). Powoli Ciebie ubywa i nie widać było po fotach. Ile wam od stycznia kg poleciało już?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
Ja akurat na wage nie patrze tylko % bf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór planu treningowego

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

WHEY premium